Filtr Atlas s vložkou RL na zákal, klíč, držák

 
 

Filtr Atlas senior s umyvatelnou vložkou RL, která zachycuje zákal, písek, rez a další mechanické nečistoty. Filtr neovlivňuje vodu chemicky ani bakteriologicky, materiály jsou zdravotně nezávadné. Umístěte na hlavní přívod vody za vodoměr (u veřejného vodovodu) nebo domácí vodárnu (u studny).
Závit G1”, rozměry 32x12x11 cm (senior - nejpoužívanější velikost), pro vodu do 45°C, průtok max 26 l/min, tlak max 0,87 MPa. Do filtru se hodí všechny typy vložek Atlas. Přiložen klíč k povolení hlavy a držák.

Cena 704,13 Kč bez DPH
852 Kč    
Kategorie Filtr Atlas s vložkou RL na zákal
  • Popis
 

Filtr Atlas senior s vložkou RL, která zachycuje zákal, písek, rez a další mechanické nečistoty. Filtr neovlivňuje vodu chemicky ani bakteriologicky, materiály jsou zdravotně nezávadné. Umístěte na hlavní přívod vody za vodoměr (u veřejného vodovodu) nebo domácí vodárnu (u studny).
Závit G1”, rozměry 32x12x11 cm, pro vodu do 45°C, průtok max 26 l/min, tlak max 0,87 MPa, typ DP (do filtru lze použít všechny typy vložek Atlas). Přiložen klíč k povolení hlavy a držák.

Můžete použít vložky CPP5, CPP25, FA5, RL.

Chcete-li filtr se šroubením 3/4", uveďte to prosím do poznámky při vyplňování adresy. Pro šroubení 1/2" je třeba ještě přikoupit redukce.

Chcete-li instalovat filtr na svislé potrubí, zakupte vložku RL. a filtr DP DS.

Filtr neovlivňuje vodu chemicky ani bakteriologicky. Materiály jsou zdravotně nezávadné.