Filtry Dionela do kuchyně

Vodní filtr Dionela zásadně zlepšuje chuť, vůni a kvalitu vody. Dtest mu dal výbornou, ostatní filtry dostaly dvojku či trojku. Nejvíce se používá Dionela FAM1 na chlor a škodliviny (vložku měníte po dvou letech). Rodiny s dětmi a lidé se zdravotními problémy volí Dionelu FDN2, která odstraňuje i dusičnany (vložku měníte maximálně po roce). Filtr umístíte v kuchyni pod linku nebo na linku a připojíte k vodovodu jedním ze čtyř typů přepínačů.

 

Stránka 1 z 1 - 6 položek celkem

 • Filtr zásadně zlepšuje kvalitu, chuť a vůni vody, odstraňuje chlor a další škodliviny, je vhodný pro soustavné užívání. Průtok 1,5 litru/min. Vložku měníte vždy po 2 letech, výměna stojí 790 Kč.
  Filtr umístíte v kuchyni na linku nebo pod linku, vyberte a přiobjednejte připojení k vodovodu. Zdarma objímka k přichycení ke stěně a doprava, do vánosc i testy na dusičnany.

  3 471,07 Kč bez DPH 4 200 Kč
 • Filtr výjimečných vlastností zlepšuje kvalitu, chuť a vůni vody. Odstraňuje chlor, dusičnany a další škodliviny, je velmi vhodný pro rodiny s dětmi či staršími či oslabenými jedinci. Vložku měníte vždy po vypotřebování (u městské vody cca 4-12 měsíců), její regenerace stojí 640 Kč. Vypotřebování sledujete přiloženými testy na dusičnany.
  Filtr umístíte v kuchyni na linku nebo pod linku, vyberte a přiobjednejte připojení k vodovodu. Zdarma testy na dusičnany 10 ks, objímka k přichycení ke stěně a doprava poštou.

  3 966,94 Kč bez DPH 4 800 Kč
 • Přepínač pro "trubky ze zdi" nad linkou, Dionela na lince. Přepínač namontujete za vodovodní baterii, filtr postavíte na linku. Vodu filtrujete nezávisle na provozu baterie (např. při mytí nádobí).
  Sada obsahuje vše, co potřebujete - přepínač na studenou vodu a distanční část na teplou vodu. Standartní závit G 3/4.
  409,09 Kč bez DPH 495 Kč
 • Připojení pod linkou, Dionela na lince
  Připojíte k vodovodu pod dřezem, přepínač umístíte do otvoru v lince, Dionelu postavíte na linku. Filtrujete nezávisle na provozu baterie (např. při mytí nádobí). Sada obsahuje vše, co potřebujete - připojení k vodovodu a otočný přepínač.
  504,13 Kč bez DPH 610 Kč
 • Připojení pod linkou, Dionela pod linkou
  Filtr připojíte a umístíte pod linkou, do otvoru v lince umístíte samostatný přepínač s výtokovým ramínkem. Filtrujete nezávisle na provozu baterie (např. při mytí nádobí).
  Sada obsahuje vše, co potřebujete - připojení k vodovodu, chromované výtokové ramínko s přepínačem - výška 29 cm, keramická kartuše. Matný chrom (= leštěný nikl), chcete-li leštěný chrom, uveďte to prosím do poznámky. Otvor v lince 23mm, výtokovým ramínkem lze otáčet.

  1 628,10 Kč bez DPH 1 970 Kč
 • Přepínač na konec vodovodního ramínka, Dionela na linku - namontujete na konec vodovodního ramínka, filtr postavíte na linku.
  Vodu přepínáte táhlem (do filtru - na mytí nádobí). Je třeba jisté opatrnosti, abyste do filtru pouštěli jen studenou vodu malou rychlostí (přepínač neupravuje průtok vody). Velikost závitu je standartní 3/8".

  Přepínač jednoduše namontujete namísto perlátoru. Je opatřen vlastním perlátorem, zaměnitelným za původní. Součástí dodávky je i redukce pro případ, že Vaše výtokové ramínko má vnitřní závit. Přepínač je univerzální: lze jej použít nejen na ramínko baterie stojánkové, ale i nástěnné (stěnové). 

  289,26 Kč bez DPH 350 Kč

Stránka 1 z 1 - 6 položek celkem