Filtrační sestava Dionela 2DUO+dez na dusičnany a bakterie, vyšší kapacita

 
Doprava zdarma Efekt lupa
 

Filtrační soustava na dusičnany a bakterie, kde filtr na dusičnany má 2,4krát vyšší kapacitu než Dionela 2+dez. Filtr na studniční vodu, umístíte do kuchyně, má tři filtrační tělesa: jedno na bakterie, dvě na dusičnany a další škodliviny. Filtr je vhodný pro soustavné užívání pro spotřebitele od 1 roku.

Zdarma testy na dusičnany 10ks, objímky k přichycení ke stěně a doprava po ČR. Vyberte a přiobjednejte připojení k vodovodu.

Cena 8 049,59 Kč bez DPH
9 740 Kč    
Kategorie Filtr na dusičnany a bakterie
 

Filtrační soustava na studniční vodu odstraňuje dusičnany a bakterie, přitom dva válce na dusičnany mají 2,4krát vyšší kapacitu než Dionela 2+dez. Umístíte do kuchyně ke kohoutku, nejlépe pod kuchyňskou linku.

Tři filtrační tělesa: jedno na bakterie, dvě na dusičnany a další škodliviny. Filtr je vhodný pro soustavné užívání pro spotřebitele od 1 roku. Zdarma testy na dusičnany 10ks, objímky k přichycení ke stěně a doprava po ČR. Vyberte a přiobjednejte připojení k vodovodu.

Výměna- regenerace vložek:

Dionela 2DUO (FDN2DUO) na dusičnany - obě vložky se zeleným nápisem měníte (dáte k regeneraci) vždy po vyčerpání, které vysledujete testy na dusičnany. Maximálně po jednom roce od zavodnění.

Dionela dez - vložku s oranžovým nápisem měníte (dáte k regeneraci) po vyčerpání (poznáte podle sníženého průtoku nebo ucpání). Maximálně po dvou letech od zavodnění. 

Viz Výměna - regenerace vložek.