Filtr Atlas s vložkou CPP5, klíčem a držákem, železitá voda

 
 

Filtr Atlas s vložkou CPP5 se s úspěchem používá na železitou vodu. Jeho nasákavá vložka zachycuje vysrážený podíl železa, rez a zákal. Umístíme jej co nejdále od zdroje vody, a pokud voda obsahuje i zákal, předřaďíme před něj filtrr Atlas RL. Vložky měníme podle potřeby, cca za 3-6 měsíců. V balení dostaneme i klíč k uvolnění hlavy a držák k přichycení ke stěně. Šroubení G1”, velikost senior, tedy 10". Můžeme do něj použít všechny typy vložek filtrů Atlas.

 

Cena 594,21 Kč bez DPH
719 Kč    
Kategorie Filtr Atlas CPP železitá voda
  • Popis
 

Filtr Atlas s vložkou CPP5, která odstraňuje vysrážený podíl železa, rez i zákal, s úspěchem se používá na železitou vodu v rodinných domech a bytech.

Filtr neovlivňuje vodu chemicky ani bakteriologicky, materiály jsou zdravotně nezávadné.
Umístěte za vodoměr (u veřejného vodovodu) nebo domácí vodárnu (u studny). Aby filtr "fungoval" na železitou vodu, je třeba jej umístit co nejdále od studny. Při zákalu předřaďte filtr Atlas RL na zákal. Výměna vložek většinou za 3-6 měsíců dle znečištění vody.
Závit G1”, rozměry 32x12x11 cm (t.j. velikost "senior"), pro vodu do 45°C, tlak max 0,87 MPa, typ DP (vhodný pro všechny typy vložek Atlas). Přiložen klíč k povolení hlavy při výměně vložky a držák ke stěně.

Můžete použít vložky CPP5, CPP25, FA5, RL.

Chcete-li filtr se šroubením 3/4", uveďte to prosím do poznámky při vyplňování adresy. Pro šroubení 1/2" je třeba ještě přikoupit redukce.

Chcete-li instalovat filtr na svislé potrubí, zakupte vložku CPP5 a filtr DP DS.

Filtr neovlivňuje vodu chemicky ani bakteriologicky. Materiály jsou zdravotně nezávadné. Materiál komprimovaný polypropylen.