Filtr Atlas CPP - železitá voda

 
 

Filtr Atlas senior, vložka CPP5, klíč, držák. Na zákal a železitou vodu.

Cena 594,21 Kč bez DPH
719 Kč    
Kategorie Filtr Atlas CPP železitá voda
 

Filtr Atlas s vložkou CPP5 (je součástí dodávky), která odstraňuje vysrážený podíl železa, rez i zákal, s úspěchem se používá na železitou vodu v rodinných domech a bytech.

Filtr Atlas s vložkou CPP5 (je součástí dodávky) se s úspěchem používá na železitou vodu. Jeho nasákavá vložka CPP5 zachycuje vysrážený podíl železa, rez a zákal. Umístíme jej co nejdále od zdroje vody, a pokud voda obsahuje i zákal, předřaďíme před něj filtrr Atlas RL. Vložky měníme podle potřeby, cca za 3-6 měsíců. V balení dostaneme i klíč k uvolnění hlavy a držák k přichycení ke stěně. Šroubení G1”, velikost senior, tedy 10". Maximální průtok 1500 l/hod. Můžeme do něj použít všechny typy vložek filtrů Atlas.

Filtr neovlivňuje vodu chemicky ani bakteriologicky, materiály jsou zdravotně nezávadné.
Umístěte za vodoměr (u veřejného vodovodu) nebo domácí vodárnu (u studny). Aby filtr "fungoval" na železitou vodu, je třeba jej umístit co nejdále od studny. Při zákalu předřaďte filtr Atlas RL na zákal. Výměna vložek většinou za 3-6 měsíců dle znečištění vody.
Závit G1”, rozměry 32x12x11 cm (t.j. velikost "senior"), pro vodu do 45°C, maximální průtok 1500 l/hod, tlak max 0,87 MPa, typ DP (vhodný pro všechny typy vložek Atlas velikosti senior). Přiložen klíč k povolení hlavy při výměně vložky a držák ke stěně.

Jinak do této filtrační nádoby můžete použít veškeré vložky do filtru Atlas velikosti senior: CPP5, CPP25FA25 SXFA5 SXFA5 BX, FA25 BXRL SXRL BXLAHAAB.

Chcete-li filtr se šroubením 3/4", uveďte to prosím do poznámky při vyplňování adresy. Pro šroubení 1/2" je třeba ještě přikoupit redukce

Chcete-li instalovat filtr na svislé potrubí, zakupte filtr DP DS a vložku (například vložku CPP5).

Filtr neovlivňuje vodu chemicky ani bakteriologicky. Materiály jsou zdravotně nezávadné. Materiál komprimovaný polypropylen.

Instalace a montáž