Filtrační konvice

Brita, Oasa, Aquaphor - filtrační konvice srovnání: Konvice Oasa je skleněná (Brita, Aquaphor plastové), Oasa má vložku na chlor a škodliviny nebo i dusičnany, obě nezasahují do přirozené mineralizace vody (Brita, Aquaphor a Oasa s vložkou D3 mají vložky na tvrdost a chlor, které mění mineralizaci a měly by se používat omezeně hlavně na teplé nápoje), Oasa - dříve Diona - zvítězila v srovnávacím testu DTest (Brita byla o stupeň níže).

 
229
8801229880

Stránka 1 z 1 - 7 položek celkem


Filtrační konvice Oasa skleněná s červenou vložkou D1 zvítězila ve srovnávacím testu nádobových filtrů nezávislého časopisu DTest. Odstraňuje chlor a další škodliviny, na rozdíl od filtrační konvice Brita nezasahuje do přirozené mineralizace vody, je na soustavné používání, pro pití zastudena i teplé nápoje. Vložky jsou bakteriologicky stabilizovány, nezhoršují bakteriální vlastnosti vody. V balení je skleněná varná konvice (1,5 litru), nástavec z plastu, červená vložka D1 a další skleněné součásti. Výměna vložky za cca půl roku (800 litrů). Dokoupit můžete i vložku na dusičnany nebo tvrdost vody, viz vložky do filtru Oasa.

Z důvodu křehkosti skleněných součástí konvici neposíláme, zakoupení možné jen v brněnském skladu.

880 Kč
727,27 Kč bez DPH
 

Filtrační vložka červená je nejpoužívanější vložka do filtrační konvice Oasa a Diona. Odstraňuje chlor a široké spektrum dalších škodlivin včetně těžkých kovů, pesticidů a organických nečistot, zásadně zlepšuje chuť a vůni vody. Zachovává přírodní minerální složení vody. Kapacita vložky je 800 litrů - asi na půl roku pro 2 lidi.
Konvice s vložkou D1 zvítězila v nezávislém testu filtračních konvic časopisu Dtest.

229 Kč
189,26 Kč bez DPH
 

Filtrační vložka zelená do filtrační konvice Oasa i Diona odstraňuje dusičnany (snižuje jejich obsah), chlor a široké spektrum dalších škodlivin. Chcete Zlepšuje chuť a vůni vody, zachovává přírodní minerální složení vody. Kapacita vložky se řídí množstvím dusičnanů.

Chcete-li výraznější snížení obsahu dusičnanů, je třeba zvolutr filtr Dionela FDN2.

239 Kč
197,52 Kč bez DPH
 

Filtrační konvice plastová s filtrační patronou pro konvici Brita snižuje tvrdost vody (tvorbu vodního kamene) a obsah chloru a dalších škodlivin. Plastová konvice, odklápěcí víčko na jednu ruku, kalendář - manuální ukazatel. Objem přefiltrované vody 1,4 l, celkový objem 2,4 l. Výměna vložky za 1 měsíc. Více viz vložka Brita.

489 Kč
404,13 Kč bez DPH
 

Filtrační konvice plastová s filtrační patronou  Brita snižuje tvrdost vody (tvorbu vodního kamene) a obsah chloru a dalších škodlivin. Plastová konvice, kalendář - manuální ukazatel. Objem přefiltrované vody 1,4 l, celkový objem 2,4 l. Výměna vložky za 1 měsíc. Více viz vložka Brita.

419 Kč
346,28 Kč bez DPH
 

Vložka do filtračních konvic Brita Maxtra odstraňuje vodní kámen (tvrdost vody) a chlor. Redukuje obsah těžkých kovů (měď, kadmium), pesticidů a organických nečistot. Filtrační konvice Brita mají jediný druh vložek.

399 Kč
329,75 Kč bez DPH
 

Filtrační konvice plastová s filtrační patronou na tvrdost vody (tvorbu vodního kamene) a obsah chloru a dalších škodlivin. Objem přefiltrované vody 1,3 l, celkový objem 2,8 l. Výměna vložky za cca 2-3 měsíce.

399 Kč
329,75 Kč bez DPH
 

Stránka 1 z 1 - 7 položek celkem

 

Nákupní košík
Položky:
Cena:
0
0 Kč

Z důvodu křehkosti skleněných součástí konvici neposíláme, zakoupení možné jen v brněnském skladu.
Vložky lze střídat.
Zlepšují chuť, vůni, barvu.
Odstraňují chlor, škodliviny.
Vložky D1 a D2 neovlivňují přirozené minerální složení vody a nezvyšují obsah Na iontů (narozdíl od vložky D3 do Oasy a všech druhů vložek Brita a jiných filtrů, které deklarují snížení tvrdosti vody).
Bakteriologicky stabilní - nezhoršují bakteriální vlastnosti vody.

Vložky

D1 červená na chlor a škodliviny
D2 zelená na chlor, škodliviny a dusičnany
D3 na chlor a tvrdost vody
viz vložky

Náhradní konvice

Skleněné díly

Test filtru

Analýza vody
Kontakt
725 856 150