Skleněný nádobový filtr Oasa, Diona

Filtrační konvice Oasa je nástupce za nádobový filtr Diona a používá stejné vložky. Přitom konvice Diona je vítěz srovnávacího testu viz DTest.
Vložky odstraňují chlor a další škodliviny, vložka FDN2 i dusičnany, což neumí ani filtrační konvice Brita.
Konvice upravuje vodu pro pití zastudena i pro teplé nápoje (Brita pouze pro teplé nápoje).

 
229
8901229890
 

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem

Filtrační konvice na pitnou vodu Oasa - Diona

Filtrační konvice Oasa s vložkami Diona (vítěz srovnávacího testu nádobových filtrů nezávislého časopisu DTest). Odstraňuje chlor a další škodliviny, vložka D2 i dusičnany. Narozdíl od filtrační konvice Brita je na soustavné používání, pro pití zastudena i teplé nápoje (Brita pouze pro teplé nápoje). Vložky jsou bakteriologicky stabilizovány, nezhoršují bakteriální vlastnosti vody. V balení je skleněná varná konvice (1,5 litru), nástavec z plastu, vložka D1 a další skleněné součásti.
Konvici posíláme na dobírku.

890 Kč
735,54 Kč bez DPH
 
Vložka D1 pro filtr Oasa, Diona

Filtrační vložka červená je standartní, nejoblíbenější a vůbec nejpoužívanější vložka do filtrační konvice Oasa a Diona. Odstraňuje chlor a široké spektrum dalších škodlivin, zásadně zlepšuje chuť a vůni vody. Zachovává přírodní minerální složení vody. Kapacita vložky je 800 litrů - asi na půl roku pro 2 lidi.
Konvice s vložkou D1 zvítězila v nezávislém testu filtračních konvic časopisu Dtest se známkou 2 (Brita za 3). Lépe dopadla jen Dionela za 1.

229 Kč
189,26 Kč bez DPH
 
Vložka D2 i na dusičnany pro filtr Oasa, Diona

Filtrační vložka zelená do filtrační konvice Oasa i Diona. Odstraňuje chlor, široké spektrum dalších škodlivin a snižuje obsah dusičnanů. Zlepšuje chuť a vůni vody, zachovává přírodní minerální složení. Kapacita vložky se řídí množstvím dusičnanů. Tato vložka nepřipravuje kojeneckou vodu, to umí jen filtr Dionela FDN2.

239 Kč
197,52 Kč bez DPH
 
Vložka D3 na tvrdost vody pro filtr Oasa, Diona

Filtrační vložka do filtrační konvice Diona i Oasa odstraňuje chlor, škodliviny a přechodnou tvrdost vody (ta způsobuje "vodní kámen" v konvici). Neodstraňuje dusičnany. Kapacita vložky je 60 - 240 litrů (podle přechodné tvrdosti Vaší vody). Tu můžete kontrolovat testovacími proužky na stanovení přechodné tvrdosti (nejsou součástí vložky). Tato vložka svými vlastnostmi odpovídá vložkám do filtrační konvice Brita, voda z ní se nehodí na soustavné používání, jen na přípravu vařených nápojů.

239 Kč
197,52 Kč bez DPH
 

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem

 

Nákupní košík
Položky:
Cena:
0
0 Kč
Facebook

Konvice posíláme na dobírku.
Vložky lze střídat.
Zlepšují chuť, vůni, barvu.
Odstraňují chlor, škodliviny.
Vložky D1 a D2 neovlivňují přirozené minerální složení vody a nezvyšují obsah Na iontů (narozdíl od vložky D3 do Oasy a všech druhů vložek Brita a jiných filtrů, které deklarují snížení tvrdosti vody).
Bakteriologicky stabilní - nezhoršují bakteriální vlastnosti vody.

Vložky

Vložka D1 na chlor a škodliviny
Vložka D2 na chlor, škodliviny a dusičnany
Vložka D3 na chlor a tvrdost vody

Náhradní konvice

Skleněné díly

Test filtru

Analýza vody
Kontakt
725 856150