Filtrační konvice Oasa s vložkou na chlor, vítěz Dtestu

 
 

Filtrační konvice Oasa skleněná s červenou vložkou D1 zvítězila v Dtestu. Odstraňuje chlor a další škodliviny, na rozdíl od konvice Brita nezasahuje do přirozené mineralizace vody, je na soustavné používání, pro pití zastudena i teplé nápoje. Výměna vložky za cca půl roku (kapacita 800 litrů). Dokoupit můžete i vložku na dusičnany nebo tvrdost vody, viz vložky do filtru Oasa. Z důvodu rozbitnosti především skleněného sítka na čaj konvici neposíláme, zakoupení možné jen v brněnském skladu.

Cena 735,54 Kč bez DPH
890 Kč    
Kategorie Filtrační konvice
  • Popis
 

Filtrační konvice Oasa (dříve Diona) skleněná s červenou vložkou D1 zvítězila v DTest. Odstraňuje chlor a další škodliviny, narozdíl od filtrační konvice Brita nezasahuje do přirozené mineralizace vody, je na soustavné používání, pro pití zastudena i teplé nápoje. Vložky jsou bakteriologicky stabilizovány, nezhoršují bakteriální vlastnosti vody. V balení je skleněná varná konvice (1,5 litru), nástavec z plastu, červená vložka D1, skleněná odkládací kádinka, víčko a sítko na čaj. Výměna vložky za cca půl roku (800 litrů). Dokoupit můžete i vložku na dusičnany nebo tvrdost vody, viz vložky do filtru Oasa.

Filtrační konvice Oasa je nástupce za nádobový filtr Diona a používá stejné vložky.

Výsledky posledního DTestu vodních filtrů jsou z listopadu 1998, takže se v podobě na internetu nevyskytují, přinášíme vám odkaz na výsledky testu a analýzy vody, které jsme přepsali přímo z tištěného periodika DTest, viz Výsledky testu vodních filtrůVýsledky - analýzy vody.

Z důvodu rozbitnosti především skleněného sítka na čaj konvici neposíláme, zakoupení možné jen v brněnském skladu.

Test vodních filtrů
Analýza vody.
Recenze.