Filtrační konvice Oasa s vložkou na chlor a dusičnany

 
 

Filtrační konvice Oasa skleněná se zelenou vložkou na chlor a dusičnany. Odstraňuje chlor, dusičnany a další škodliviny, na rozdíl od konvice Brita nezasahuje do přirozené mineralizace vody, je na soustavné používání, pro pití zastudena i teplé nápoje. Výměna vložky za cca půl roku (kapacita 800 litrů). Dokoupit můžete i vložku na dusičnany nebo tvrdost vody, viz vložky do filtru Oasa. Pokud přijde zboží rozbité, nepřebírejte jej od dopravce. Oproti popisu na krabici balení neobsahuje skleněné sítko na louhování čaje. V případě potřeby si jej můžete přiobjednat.

Cena 797,52 Kč bez DPH
965 Kč    
Kategorie Filtrační konvice
 

Filtrační konvice Oasa skleněná se zelenou vložkou na chlor a dusičnany. Odstraňuje chlor, dusičnany a další škodliviny, na rozdíl od konvice Brita nezasahuje do přirozené mineralizace vody, je na soustavné používání, pro pití zastudena i teplé nápoje. Výměna vložky za cca půl roku (kapacita 800 litrů). Dokoupit můžete i vložku na dusičnany nebo tvrdost vody, viz vložky do filtru Oasa. Oproti popisu na krabici balení neobsahuje skleněné sítko na louhování čaje. V případě potřeby si jej můžete přiobjednat.

Toto zboží je vyjmuto z možnosti dopravy zdarma u objednávky nad 3000 Kč (v takovém případě vám bude poštovné k ceně objednávky před odesláním zboží dopočteno). 

Pokud přijde zboží rozbité, nepřebírejte jej od dopravce. Některé konvičky mají trochu poškrábané plastové části, s tímto je třeba u koupě počítat, protože výrobce nechce toto vyměnit jako reklamaci, tím pádem ani my vám to nemůžeme vyměnit.

Před použitím nové vložky odstraňte, prosím, ochranné papírové víčko, pod ním je zelené dírkované plastové víčko, to ponecháte. Při zavodňování nové vložky může nastat problém, že voda nechce protékat. V takovém případě je třeba vydržet s nervy a doplňovat do vrchní plastové nádoby aspoň tu vodu, která už protekla, aby tlak na novou vložku byl co největší. Ani u již zavodněné vložky většinou neproteče veškerá voda najednou.