Filtr Dionela FTK3 na tvrdou vodu

 
Doprava zdarma Efekt lupa
 

Filtr Dionela FTK3 k jednomu kohoutku odstraňuje "přechodnou tvrdost" vody, chlor a další škodliviny. Vhodný pro přípravu teplých nápojů, pro spotřebitele od 1 roku.
Vložku měníte - dáváte k regeneraci (690 Kč) po vypotřebení, jakmile se začne opět tvořit vodní kámen.
Zdarma testy na tvrdost vody 10 ks, objímka k přichycení ke stěně a doprava po ČR.
Vyberte a přiobjednejte připojení k vodovodu.

Cena 4 090,91 Kč bez DPH
4 950 Kč    
Kategorie Vodní filtry - přehled
 

Filtr Dionela FTK3 k jednomu kohoutku odstraňuje "přechodnou tvrdost vody" způsobující vodní kámen, a dále chlor a další škodliviny, které odstraňuje Dionela FAM1. Zdarma objímka k přichycení ke stěně a doprava po ČR. Vyberte a přiobjednejte připojení k vodovodu.

Dionela FTK3 je vhodná pro přípravu teplých nápojů. Pro pití i zastudena ji můžete používat tehdy, pokud celková tvrdost vaší vody je vyšší než tvrdost "přechodná", tzv. karbonátová. (Pokud totiž celková a přechodná tvrdost vykazují podobné hodnoty, filtr by mohl ochuzovat vodu o vápník a hořčík. Toto platí pro všechny filtry na tvrdost - i pro filtrační vložku D3 do filtru Oasa a pro všechny typy vložek pro filtr Brita.)

Vložku měníte - dáváte k regeneraci (690 Kč) po vypotřebení, jakmile se opět tvoří vodní kámen. Viz Výměna vložky - regenerace filtru.

Kapacita filtru

je dána karbonátovou (přechodnou) tvrdostí upravované vody:

Karbonátová tvrdost [mmol/l] Kapacita filtru v litrech
1,5 2 400
3 1 200
3,5 1 000
4 900
5 720
6 600

Filtr nelze použít pro studniční vodu s CHSK(Mn) vyšším než 6 mg/l. Pro vyšší obsah dusičnanů použijte filtr Dionela2-3DUO.

Rozměry

Výška filtru Dionela je 430mm, průměr podstavy 100mm.

Recenze

Recenze.