Filtr Atlas FA junior 7" s klíčem, držákem, G3/4", železitá voda

 
 

Filtr Atlas s vložkou FA5 junior (je součástí dodávky) se s úspěchem používá na železitou vodu. Jeho nasákavá vložka FA5 zachycuje vysrážený podíl železa, rez a zákal. Umístíme jej co nejdále od zdroje vody, a pokud voda obsahuje i zákal, předřaďíme před něj filtr Atlas RL. Vložky měníme podle potřeby, cca za 3-6 měsíců. V balení dostaneme i klíč k uvolnění hlavy a držák k přichycení ke stěně. Šroubení G3/4”, velikost junior, tedy 7", hustota 5 mikrometrů. 

 

Cena 593,39 Kč bez DPH
718 Kč    
Kategorie Vodní filtry - přehled
 

Filtr Atlas s jemnou vložkou FA5 junior (je součástí dodávky, má 5 mikrometrů), která odstraňuje jemný zákal, rez i vysrážený podíl železa.

Umístěte za vodoměr (u veřejného vodovodu) nebo domácí vodárnu (u studny). Aby filtr "fungoval" na železitou vodu, je třeba jej umístit co nejdále od studny. Při zákalu předřaďte filtr Atlas RL na zákal. Výměna vložky většinou za 3-6 měsíců dle znečištění vody.
Závit G3/4”, rozměry 24,5x12x11 cm (t.j. velikost "junior"), pro vodu do 45°C, maximální průtok 27 litrů/min, tlak max 0,87 MPa, typ DP (vhodný pro všechny typy vložek Atlas velikosti junior). Přiložen klíč k povolení hlavy při výměně vložky a držák ke stěně. Filtr neovlivňuje vodu chemicky ani bakteriologicky, materiály jsou zdravotně nezávadné.

Chcete-li filtr se šroubením 1", uveďte to prosím do poznámky při vyplňování adresy.

Chcete-li šroubení 1/2", je třeba ještě přikoupit redukce