Dionela FAS4 filtr na arsen a těžké kovy

 
Doprava zdarma Efekt lupa
 

Filtr Dionela FAS4 odstraňuje z vody chlor a všechny škodliviny jako Dionela FAM1, navíc odstraní i arsen a další kovy i při nízkém pH, filtr je vhodný spíše pro vodu z hloubky. Vložku měníte vždy po 2 letech, její výměna - regenerace stojí 790 Kč.

Vyberte a přiobjednejte připojení k vodovodu.

Cena 4 090,91 Kč bez DPH
4 950 Kč    
Kategorie Vodní filtry - přehled
 

Filtr Dionela FAS 4 je určena na vodu s vyšším obsahem těžkých kovů, odstraňuje arzen, antimon, hliník, selen, vanad, molybden, měď, olovo a fosfát. Účinnost roste s klesajícím pH a s klesající koncentrací železa a manganu. Odstraňuje z vody také chlor a další škodliviny podobně jako Dionela FAM 1, neodstraňuje dusičnany ani přechodnou tvrdost.

Na povrchovou vodu je vhodnější filtr Dionela FAM1 nebo Dionela FDN2.

Vložku je třeba měnit vždy po dvou letech. Kapacita pro arzen: při pH nižším než 8 a koncentraci železa a manganu v normě odstraní Dionela FAS4 minimálně 1g arzenu (při např. 100 µg/litr je to 10 000 litrů pitné vody).

Vložku měníte (dáváte na regeneraci) vždy po 2 letech, její regenerace stojí 790 Kč.

Vyberte a přiobjednejte připojení k vodovodu.

Účinnost odstraňování arsenu z vody je nejvyšší u vyššího pH, s klesajícím pH a klesající koncentrací železa a manganu účinnost klesá. Např. u pH nižším než 8, obsahem železa a manganu v normě a obsahem Arsenu 0,1 mg/l (norma dovoluje 0,01 mg/l Arsenu) je kapacita filtru Dionela FAS4 10.000 litrů vody.