Brita Maxtra vložka do filtrační konvice

 
 

Vložka do filtračních konvic Brita odstraňuje vodní kámen (tvrdost vody) a chlor. Redukuje obsah těžkých kovů (měď, kadmium), pesticidů a organických nečistot. Oválná vložka v plastovém pouzdru. Výsledná přefiltrovaná voda je zbavena mnoha nežádoucích látek, a výrazně se zlepší chuť a zmizí pach. 

Cena 114,05 Kč bez DPH
138 Kč    
Kategorie Konvice Brita
 

Vložka do filtračních konvic Brita Maxtra odstraňuje vodní kámen (tvrdost vody) a chlor. Redukuje obsah těžkých kovů (měď, kadmium), pesticidů a organických nečistot. Filtrační konvice Brita mají jediný druh vložek.

Filtrační vložka Brita Maxtra se skládá z plastového korpusu, jemné filtrační síťky, iontoměniče, a aktivního uhlí. Vstupním otvorem vtéká nefiltrovaná voda na jemnou filtrační síťku, kde dochází v předfiltraci. Následně pryskyřicový iontoměnič redukuje vodní kámen a některé těžké kovy. Dojte tedy ke snížení uhličitanové tvrdosti vody a velmi zásadní redukci kovů jako měď a kadmium. Filtrace přes aktivní uhlík doje k radikální redukci látek negativně ovlivňujících chuť, pach vody, chlór, některé pesticidy a organické nečistoty. Finální fází filtrace je speciální jemný filtr zadržující směsi částic. Filtr je osazen inhibitorem, zabraňujícím tvorbě a šíření baktérií. Průtok minimálně 1 l/min. Doporučuje se měnit vložku 1x za 4 týdny, u některých zdrojů může filtr vydržet i mnohem déle.