Dionela UF001 - membránová ultrafiltrace na bakterie...

 
Doprava zdarma
 

Ultrajemný filtr na bakterie, plísně, prvoky, viry, mikroplasty, koloidy a další škodliviny. Vhodná je kombinace s s uhlíkovým filtrem. Narozdíl od reversní osmózy ponechává ve vodě minerály. Jemnost 0,01 mikrometr, max průtok 5 l/min, v sestavě s Dionelou 1 až 1,5 l/min.

Cena 3 099,17 Kč bez DPH
3 750 Kč    
Kategorie Membránová ultrafiltrace
 

Ultrajemná membránová ultrafiltrace díky porozitě 0,01 mikrometru zachycuje všechny bakterie, plísně, prvoky, viry, makromolekuly a koloidy. Narozdíl od reverzní osmózy ponechává ve vodě všechny minerály, protože má zhruba 10x větší porozitu. Výborně se doplňuje s aktivním uhlím.

Materiál je polysulfon, ten je odolnější než polypropylen v Dionele dez (MSM). Narozdíl od Dionely dez je Dionela UF001 odolnější, má vysokou toleranci k pH (2-13), může být použit i v horké vodě do 75 °C a je docela odolná vůči oxidantům, například chloru, může být tedy použita i na chlorovanou vodu. Narozdíl od Dionely MSM také zachycuje i všechny viry, makromolekuly a koloidy, protože má zhruba 10x menší porozitu.

Vhodné předřadit jemný mechanický filtr, například Atlas FA. Technologie membránové ultrafiltrace se doplňuje filtrem s aktivním uhlím (například Dionela FAM1 nebo Dionela FDN2).  

Membránová ultrafiltrace, Dionela FAM1, Atlas

Membránová ultrafiltrace, Dionela FDN2 a Atlas

Dionela UF001 se má měnit nejdéle po 1 roce provozu. Kapacita je až 12 000 litrů, podle znečištění vody. Průtok je 5 litrů/min, v sestavě s Dionelou FAM1 je průtok 1,5 litru/min, v sestavě s Dionelou FDN2 je průtok 1 litr/min.