Vložky Dionela přehled

Adresa pro zaslání vložek na výměnu - regeneraci: Jana Konečná - Filtryvody.cz, Libušina tř. 2, 623 00 Brno, telefon na balík 725 856 150. Zároveň proveďte objednávku regenerace (viz níže). O odeslání vložky nás, prosím, informujte a napište nám číslo podacího lístku od pošty. Pokud měníte dezinfekční Dionelu dez (MSM) nebo sestavu více válců, napište nám, pošleme vám mail s instrukcemi, kam válce poslat na výměnu. Pokud chcete vyměnit vložky přímo v brněnském skladu, ujistěte se na telefonu 725 856 150, že je vložka skladem a řiďte se podle otvíracích hodin brněnského skladu. Kromě Brna lze vložky vyměnit v těchto městech: Boršice u Buchlovic, Kladno, Kralice na Hané, Kroměříž, Mirovice, Praha, Stachy, Teplice, Tršice, Třinec, Uherský Brod, Ústí nad Labem, Votice. Napište nám, který sklad potřebujete, pošleme vám kontaktní informace. 

 

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem

Výměna vložky Dionela FDN2
Výměna vložky Dionela FDN2
Odšroubujete horní a spodní hlavici filtru a nechte vykapat. Pokud je ve vaší blízkosti  sklad , můžete výměnu i platbu provést tam. Jinak vložku  zašlete . 
595,04 Kč bez DPH
720 Kč
Výměna vložky Dionela FAM1
Výměna vložky Dionela FAM1
Vložku pro filtr Dionela FAM1 je třeba vždy po dvou letech vyměnit (dát k regeneraci). Odšroubujete horní a spodní hlavici filtru a nechte vykapat. Pokud je ve vaší blízkosti  sklad , můžete výměnu i platbu provést tam. Jinak vložku  zašlete . 
710,74 Kč bez DPH
860 Kč
Výměna vložky Dionela FTK3
Výměna vložky Dionela FTK3
Odšroubujete horní a spodní hlavici filtru a nechte vykapat. Provedete objednávku a vložku  zašlete . Pokud je ve vaší blízkosti  sklad , můžete výměnu i platbu provést tam.
595,04 Kč bez DPH
720 Kč
Náhradní vložka pro filtr Dionela FDN2
Náhradní vložka pro filtr Dionela FDN2
Náhradní vložka pro filtr Dionela FDN2  pro případ, že nechcete čekat, až pošta doručí vyměněnou vložku. Vložku můžete opakovaně vyměnit - regenerovat .
3 206,61 Kč bez DPH
3 880 Kč
Náhradní vložka pro filtr Dionela FAM1
Náhradní vložka pro filtr  Dionela FAM1  pro případ, že nechcete čekat, až pošta doručí vyměněnou vložku.  Vložku můžete opakovaně  vyměnit - regenerovat .
2 743,80 Kč bez DPH
3 320 Kč

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem