Filtr Dionela FAM1, vítěz Dtestu

 
Na chlorovanou vodu Doprava zdarma
  • 1 z 2
 

Filtr do každé kuchyně na chlorovanou vodu. Vítěz Dtestu vodních filtrů. 

Cena 3 570,25 Kč bez DPH
4 320 Kč    
Kategorie Vodní filtry Dionela
 

Filtr Dionela FAM1 zásadně zlepšuje kvalitu, chuť a vůni vody, odstraňuje chlor i zbytky škodlivin po vodárenské úpravě. Zachovává biologickou hodnotu vody, přirozenou mineralizaci. Je vhodný na soustavné dlouhodobé používání pro každého už od jednoho roku věku. Zdarma doprava po celé ČR a objímka k přichycení filtru ke stěně.

Filtr umístíte v kuchyni na linku nebo pod linku, upravená voda teče vlastním vývodem: vyberte a přiobjednejte připojení k vodovodu. Výška filtru je 430mm, průměr podstavy 100mm, průtok 1,5 litru za min. 

Vložku měníte vždy po dvou letech od zavodnění - Výměna vložky - regenerace filtru.

Kapacita filtru Dionela FAM1 38 tisíc litrů, nevyužitá kapacita je bezpečnostní rezervou, tak, aby ani při nejvyšší koncentraci těch „nejprůchodnějších“ kontaminanantů, což bývají karcinogenní trihalometany THM, nedošlo ještě k jejich propouštění filtrem. Filtr obsahuje aktivní uhlí z kokosových skořápek a speciální sorbent na těžké kovy, které ještě projdou i aktivním uhlím. Filtr odstraňuje či radikálně snižuje obsah řady škodlivin, například ropné látky, pesticidy, saponáty, herbicidy, insekticidy, fungicidy,  polychlorované bifenyly, trihalometany, fenoly, hormony, hliník, kadmium, olovo a další těžké kovy, radon a další škodliviny. Filtr je zajištěn oligodynamickým stříbrem, aby se v něm nepomnožovaly bakterie.

Máte-li ve vodě vyšší obsah dusičnanů, použijte filtr Dionela FDN2.

Test vodních filtrů - vítězí Dionela FDN2 a FAM1.
Analýza vody.
Recenze.