Filtry na vodu pro domácnost, balíček

 
Doprava zdarma
  • 1 z 2
 

Komplet na úpravu vody pro domácnost, na chlorovanou vodu z obecního vodovodu. Obsahuje filtr Dionela FAM1 (vítěz Dtestu), připojení P7sprchový filtr Dios, zvýhodněná cena za balíček, doprava je zdarma.

Dostupnost Skladem
Cena 5 701 Kč bez DPH
6 898 Kč    
Kategorie Filtry na vodu - balíčky
 

Voda z městského vodovodu je kvalitní a má všechny ukazatele v normě. Přesto může dlouhodobě ohrožovat naše zdraví, protože se v ní i po vodárenské úpravě zůstávají určitá i neurčitá množství škodlivin. Kromě toho bez rizika není ani chlór, který se do vody přidává, aby se v ní nemnožily bakterie. Ten může ohrožovat zdraví nejen tím, že ho s vodou pijeme, ale také tím, že se chlorovanou vodou umýváme a chlor také při sprchování vdechujeme.

Kvalitním řešením je úprava vody na dvou místech v domácnosti, v kuchyni a v koupelně. Do kuchyně umístíte filtr Dionela FAM1 pomocí připojení P7. Do koupelny mezi baterii a sprchovou hadici namontujete sprchový filtr Dios.  

Balíček na vodu do bytu obsahuje: filtr Dionela FAM1 (vítěz Dtestu), připojení P7sprchový filtr Dios.  

Zakoupením tohoto balíčku máte již vše, co potřebujete, stačí pozvat instlatéra nebo namontovat podle přiložených návodů. Filtr Dionela budete měnit vždy po dvou letech, sprchový filtr Dios vydrží jeden až jeden a půl roku, podle užívání. 

Pokud chcete zvolit jiné řešení pro připojení Dionely, upravíme cenu balíčku při zachované slevě. 

Test vodních filtrů - vítězí Dionela FDN2 a FAM1.
Analýza vody.
Recenze.