Filtry na vodu pro rodinu, balíček

 
Doprava zdarma
  • 1 z 3
 

Set na vodu pro rodinu obsahuje filtr Dionela FDN2 do kuchyně i pro kojence (vítěz Dtestu), připojení P7 a sprchový filtr.

Dostupnost Skladem
Cena 6 188 Kč bez DPH
7 488 Kč    
Kategorie Filtry na vodu - balíčky
 

Voda z městského vodovodu je kvalitní a má všechny ukazatele v normě. Přesto může dlouhodobě ohrožovat naše zdraví, protože v ní i po vodárenské úpravě zůstávají některé škodliviny, bez rizika není ani chlór a jeho sloučeniny. Ten může ohrožovat zdraví nejen při konzumaci, ale i při sprchování a při tom vdechování.

Kvalitním řešením je úprava vody na dvou místech, v kuchyni a v koupelně. Do kuchyně pod linku umístíte filtr Dionela FDN2 pomocí připojení P7. Do koupelny ke sprchové hadici namontujete sprchový filtr Dios.  

Balíček na vodu do bytu obsahuje: filtr Dionela FDN2 (vítěz Dtestu), připojení P7sprchový filtr Dios.  

Zakoupením tohoto balíčku máte vše, co potřebujete. Sprchový filtr si namontujete jednoduše sami, na instalaci Dionely pozvete instalatéra.

Filtr Dionela budete měnit vždy po vyčerpání (několik měsíců, maximálně rok), které vysledujete pomocí přiložených testů na dusičnany. Sprchový filtr Dios vydrží jeden až jeden a půl roku, podle užívání. 

Pokud máte ještě starší řešení přívodu vody a máte nahoře nad linkou trubky ze zdi, dostanete místo připojení P7 přepínač P1. Filtr bude místo pod linkou na lince, ale balíček bude o 1475 Kč levnější a navíc si Dionelu zvládnete jednoduše nainstalovat sami.

Zdarma doprava po celé ČR a objímka k přichycení filtru ke stěně.

Test vodních filtrů - vítězí Dionela FDN2 a FAM1.
Analýza vody.
Recenze.