Sawyer Squeeze cestovní filtr na bakterie ve vodě

 
  • 1 z 4
 

Cestovní filtr na bakterie, hmotnost 85 g, srolovatelná láhev 1 litr, kapacita přes 3 miliony litrů, průtok cca 2 litry/min. 

Dostupnost Skladem
Cena 1 645 Kč bez DPH
1 990 Kč    
Značka Sawyer
Kategorie Cestovní filtry na bakterie
 

Cestovní filtr SAWYER Squeeze Sp129 odfiltrovává minimálně 99,99% všech zdraví škodlivých bakterií (salmonella, cholera, E. coli, atd.) a parazitických prvoků (giardia a cryptosporidium). Voda je upravena bez použití chemikálií. Upravená voda se neskladuje. 

Hmotnost 85g, kapacita filtru přes 3 miliony litrů, průtok cca 2 litry za minutu.Filtrovaná voda vyhovuje normě pro pitnou vodu platnou pro ČR a EU. Filtr používá dutá mikrovlákna, jejichž stěny tvoří membrána s velikostí pórů max. 0,1 mikronu. 

Přiložena stříkačka na čištění, adaptér na hydratační systémy, sportovní uzávěr on/off a 1 litrová láhev srolovatelná. Můžeme použít i obyčejnou PET lahev. 

Způsob použití: Závadnou vodu třeba z řeky nalijeme do láhve, našroubujeme filtr a necháme přetéci do nádoby na pití nebo pijeme pomocí sportovního uzávěru (on/off jako na cyklistických láhvích). Přefiltrovanou vodu neskladujeme. Pokud se filtr zanese a sníží se průtok, jednoduše jej vypláchneme přiloženou stříkačkou. Chcete-li filtr připojit občas k vodovodu, přikupte silikonovou hadičku a jeden z přepínačů - viz související produkty.  

Záruka 24 měsíců (nevztahuje se na skládací láhev a další příslušenství). Záruka se nevztahuje na poškození filtru přemrznutím. Když je filtr mokrý, je třeba zabránit tomu, aby zmrznul. Došlo by k poškození porézní membrány. Pokud jej používáte v mrazivém počasí, noste jej například v náprsní kapse nebo jinde na těle, případně si jej dejte do spacáku. Jakmile je suchý, mráz mu již nevadí. 

Výrobce: Sawyer, USA