Zboží zasíláme každý pracovní den, podle ceny a dopravce, kterého zvolíte, můžete mít dopravu částečně nebo zcela zdarma. Fungujeme i na konci roku, mezi Vánoci a Silvestrem.

Dionata filtr na dusičnany velkokapacitní 6l + připojovací součásti

 
  • 1 z 4
 

Vysokokapacitní filtr na dusičnany a další škodliviny. Včetně součástí na připojení. Umístíte pod dřez, může být zapojeno do tlaku.

Dostupnost Na dotaz
Cena 14 298 Kč bez DPH
17 300 Kč    
Značka Aqua Aurea
Kategorie Filtry na dusičnany ve vodě
 

Filtrační sestava na dusičnany a široké spektrum dalších škodlivin jako pesticidy, hormony, antibiotika, těžké kovy a další. Vysokokapacitní filtr s výrazně posílenou kapacitou a průtokem oproti filtru Dionela FDN2 (průtok je 6 krát vyšší, tedy 4-6 litrů /min). Výška 40 cm.

Filtrační sestavu tvoří filtr s 6 litry denitratačního anexu, před a za filtrem je filtr s aktivním uhlím 2 krát 0,7 l. 

Filtr má obdobné vlastnosti jako Dionela FDN2, ale má šestinásobnou kapacitu. Přitom cena regenerace je násobně výhodnější než u Dionely FDN2.

Filtrační sestavu umístíte pod dřez a můžete připojit k trojcestné směšovací baterii, která má oddělené vedení pro filtrovanou vodu. Součástí balení jsou veškeré potřebné propojovací a připojovací díly jako vsuvky, opletené hadičky s 3/8 závity na konci, CU trubička, T-kus a kulový ventil, Podle toho, jak to máte řešeno pod dřezem, bude instalatér možná potřebovat ještě nějakou součást, to už je ale standardním vybavením každého instalatéra. Pokud máte nadstandardně vysoký tlak vody (přes 5 atm), je třeba přeřadit regulátor tlaku vody.

Máte-li ve vodě bakterie, je třeba předřadit UV lampu nebo některý filtr na bakterie.

Všechny tři filtrační členy se mění zároveň vždy po vyčerpání prostřední nádoby s denitratačním anexem. Vyčerpání vysledujete pomocí přiložených testů na dusičnany, výměna - regenerace stojí 2690 Kč. Filtry se mění maximálně 1 rok od zavodnění, nebo dříve, pokud Vám začnou stoupat dusičnany za filtrem.