Zboží zasíláme každý pracovní den, podle ceny a dopravce, kterého zvolíte, můžete mít dopravu částečně nebo zcela zdarma. Fungujeme i na konci roku, mezi Vánoci a Silvestrem.

Dionáta FDN2 filtr na dusičnany velkokapacitní 10l + připojovací součásti

 
 

Vysokokapacitní filtr na dusičnany a aktivní uhlí na další škodliviny. Možno dát pod dřez a zapojit do stálého tlaku vody.

Dostupnost Na dotaz
Cena 16 488 Kč bez DPH
19 950 Kč    
Kategorie Filtry na dusičnany ve vodě
 

Vysokokapacitní filtr s výrazně posílenou kapacitou na odstraňování dusičnanů. 10 litrů denitratační anex na dusičnany + dvakrát 1,4 litru aktivní uhlí na široké spektrum škodlivin (pesticidy, hormony, těžké kovy, chlor, antibiotika,...). Filtr má obdobné vlastnosti jako Dionela FDN2, ale má desetinásobnou kapacitu. Přitom cena regenerace je násobně výhodnější než u Dionely FDN2. Možno zapojit do tlaku. 

Hmotnost 10 kg, výška 50 cm.

V sestavě Dionata je: 1. člen aktivní uhlí (1,4 l), 2. člen 10 litrů denitratačního anexu, 3. člen 1,4 litru aktivního uhlí.

Výměna náplně - regenerace. Náplň se dává k regeneraci vždy po vyčerpání, které vysledujeme pomocí přiložených testů na dusičnany.

Propojuje se buď pomocí tlakových hadiček a rychlospojek nebo opletených hadiček a vsuvek se závitem 1/4". 

Životnost filtračních hmot je maximálně 1 rok od zavodnění, nebo dříve, pokud Vám začnou stoupat dusičnany za filtrem, regenerace je na objednání a provádí se výměnným způsobem. Doporučený maximální tlak je 5 atm, pokud máte v potrubí tlak vyšší předřaďte omezovač tlaku. Doporučený maximální průtok je 4l/min (pokud to dovolí tlak v potrubí, pokud máte nižší tlak v potrubí, bude průtok nižší).