Ultrafiltrace UF001 s předfiltrem

 
Doprava zdarma
  • 1 z 2
 

Membránová ultrafiltrace Dionela UF001 na bakterie, plísně, prvoky, viry, koloidy a další škodliviny v kompletu s předfiltrem Atlas junior s jemnou vložkou FA5. 

Cena 4 131 Kč bez DPH
4 998 Kč    
Kategorie Filtry na škodliviny i mikročástice
 

Membránová ultrafiltrace Dionela UF001 odstraňuje bakterie, plísně, prvoky, viry, koloidy a další škodliviny, ponechává ve vodě minerály. Jemnost 0,01 mikrometru, max průtok 5 l/min. Součástí kompletu je Dionela UF001, předfiltr Atlas FA junior s jemnou vložkou, propojení Atlasu s Dionelou a rychlospojky pro připojení. Umístíte v kuchyni pod linku, ovládat budete pomocí třetího kohoutku - přiobjednejte přepínač s připojením P7 (nebo napojení na směšovací baterii, pokud takovou máte). 

Výměna filtru: Dionelu UF001 měníte nejdéle po 1 roce provozu. Kapacita je až 12 000 litrů, podle znečištění vody. Průtok je 5 litrů/min (v sestavě s Dionelou FAM1 je průtok 1,5 litru/min, v sestavě s Dionelou FDN2 je průtok 1 litr/min). Materiál UF001 je polysulfon s vysokou tolerancí k pH, může být použit i v horké vodě do 75 °C a může být případně použit i na chlorovanou vodu (je odolný vůči oxidantům, například chloru).

Za Dionelu UF001 je velmi vhodné zařadit ještě filtr s aktivním uhlím, Dionelu FAM1 nebo  Dionelu FDN2 (ta odstraňuje i dusičnany). Aktivní uhlí svojí absorpční schopností velmi vhodně doplňuje funkci membránové ultrafiltrace, odstraňuje široké spektrum škodlivin a vylepšuje chuť vody. Na výběr jsou dvě sestavy: Sestava na bakterie a další škodliviny a Sestava na bakterie, dusičnany a další škodliviny.