Filtr Atlas SANIC s vložkou AB na bakterie, biocidní nádoba se stříbrem 3/4" nebo 1"

 
  • 1 z 2
 

Filtr na bakterie s keramickou vložku AB odstraňuje mikroorganismy a další jemné částečky větší než 0,45 mikronu. Průtok až 300 litrů/hod, dává se pod dřez "na trubku". Filtrační nádoba Sanic se speciální biocidní úpravou se stříbrem.

Dostupnost Skladem
Cena 1 987 Kč bez DPH
2 404 Kč    
Značka Atlas filtri
Kategorie Filtry na bakterie (UV lampy - srovnání)
 

Filtr Atlas SANIC senior s keramickou vložkou AB odstraňuje z vody 99% bakterií a dalších jemných částic. Zdraví ohrožující bakterie Enterokoky, Escherichia coli i Koliformní bakterie odstraňuje zcela, jemnost filtru je 0,45 mikronu. Filtrační nádoba je ošetřena stříbrem proti pomnožení bakterií ve filtru. Filtr se umístí v kuchyni pod dřez, na trubku na studenou vodu. 

Zavít 3/4" (chcete-li závit 1", uveďte to do poznámky v objednávce). Přiložen klíč k povolení hlavy a držák. Průtok 5 litrů/min. Rozměry 32x12x11 cm, pro studenou vodu do 45°C. 

Vložka AB se mění po 6 až 12 měsících.

Filtrační nádoba Atlas Sanic je vyrobena inovativní technologií Microban, která využívá biocidní vlastnosti stříbra omezující růst bakterií, které by se jinak mohly množit na stěnách. Obsahuje antibakteriální látky přímo v materiálu, ze kterého je vyrobena.

Označení filtrační nádoby je SA1390701, DP 10 MONO 1 OT Sanic TS Housing

Pokud míváte zvýšený tlak vody, předřaďte regulátor tlaku vody tak, aby byl tlak vody snížen na cca 3 bary. (Regulátor tlaku je vhodný pro jistotu i při normálním tlaku kolem 6 bar). 

Vhodné je předřadit jemný předfiltr.