Filtr na bakterie ve vodě ze studny Atlas SANIC AB

 
  • 1 z 2
 

Filtr Atlas Sanic (biocidní nádoba se stříbrem) s keramickou vložku AB na bakterie a mikroorganismy 0,45 mikronu. Max průtok 5l/min. Vložku měníte za 6-12 měsíců.

Dostupnost Zboží nelze objednat
Cena 2 008 Kč bez DPH
2 430 Kč
Kategorie Různé
 

Filtr Atlas SANIC senior s keramickou vložkou AB odstraňuje z vody 99% bakterií a dalších jemných částic. Zdraví ohrožující bakterie Enterokoky, Escherichia coli i Koliformní bakterie odstraňuje zcela, jemnost filtru je 0,45 mikronu. Filtrační nádoba je ošetřena stříbrem proti pomnožení bakterií ve filtru. Filtr se umístí v kuchyni pod dřez, na trubku na studenou vodu. 

Zavít 1" nebo 3/4" (uveďte do poznámky v objednávce, jakou velikost chcete). Přiložen klíč k povolení hlavy a držák. Průtok 5 litrů/min. Rozměry 32x12x11 cm, pro studenou vodu do 45°C. 

Vložka AB se mění po 6 až 12 měsících.

Filtrační nádoba Atlas Sanic je vyrobena inovativní technologií Microban, která využívá biocidní vlastnosti stříbra omezující růst bakterií, které by se jinak mohly množit na stěnách. Obsahuje antibakteriální látky přímo v materiálu, ze kterého je vyrobena.

Označení filtrační nádoby je SA1390701, DP 10 MONO 1 OT Sanic TS Housing

Pokud míváte zvýšený tlak vody, předřaďte regulátor tlaku vody tak, aby byl tlak vody snížen na cca 3 bary. (Regulátor tlaku je vhodný pro jistotu i při normálním tlaku kolem 6 bar). 

Vhodné je předřadit jemný předfiltr.