Zboží zasíláme každý pracovní den. Objednávky přes 3 000 Kč mají dopravu do Zásilkovny zdarma, poštou za 49 Kč. Objednávky přes 4400 Kč mají dopravu zcela zdarma.

Filtr Atlas SANIC AB senior na bakterie, biocidní nádoba

 
  • 1 z 3
 

Filtr Atlas senior G3/4" obsahuje keramickou vložku AB na bakterie,klíč, držák. Jemnost 0,45 mikronu, max průtok 5 litrů/min. Filtrační nádoba se speciální biocidní úpravou se stříbrem.

Dostupnost Skladem
Cena 1 732 Kč bez DPH
2 096 Kč    
Značka Atlas
Kategorie Filtry na bakterie ve vodě
 

Filtr Atlas SANIC senior s keramickou vložkou AB odstraňuje z vody 99% bakterií a dalších jemných částic (zdraví ohrožující bakterie Enterokoky, Escherichia coli i Koliformní bakterie odstraňuje zcela, jemnost 0,45 mikronu). Filtrační nádoba je ošetřena stříbrem proti pomnožení bakterií ve filtru.

Filtr se umístí v kuchyni pod dřez, na trubku na studenou vodu. Přiložen klíč k povolení hlavy a držák. Máte-li přípojné šroubení 1/2", přikupte 2 redukce.

Průtok 5 litrů/min. Závit G3/4”, rozměry 32x12x11 cm, pro studenou vodu do 45°C. 

Filtr se udržuje jemným oškrabáním každé 2-3 měsíce zubním kartáčkem a jarovou vodou. Životnost jedné vložky AB je cca 6-12 měsíců, pro delší životnost je vhodné předřadit jemný předfiltr s 1-5 micronovou vložkou, tedy Atlas CPP nebo Atlas CPP 1mcr.

Filtrační nádoba Atlas Sanic je vyrobena inovativní technologií Microban, která využívá biocidní vlastnosti stříbra omezující růst bakterií, které by se jinak mohly množit na stěnách.