Filtr Atlas Sanic duo CPP1-AB senior, nádoba i předfiltr se stříbrem

 
  • 1 z 2
 

Filtr Atlas Sanic duo na bakterie s předfiltrem. Filtrační nádoba a velmi jemný předfiltr Sanic CPP1 (1mcr) jsou ošetřeny stříbrem, keramická vložka AB má 0,45mcr. Vhodné do kuchyně pod dřez, maximální průtok 300 litrů/hod. 

Dostupnost Skladem
Cena 2 248 Kč bez DPH
2 720 Kč    
Kategorie Filtry na bakterie a UV lampy - srovnání
 

Filtr Atlas Sanic duo obsahuje velmi jemný předfiltr Sanic CPP1 (1mcr) a keramickou vložku AB na bakterie (0,45mcr). Nádoba a vložka Sanic CPP1 jsou biocidní, ošetřeny stříbrem. 

Vhodné do kuchyně pod dřez, maximální průtok 300 litrů/hod. Přípojné šroubení G1". Balení obsahuje držák na stěnu a klíč k uvolnění hlavy.

Filtrační nádoba DP 10 DUO 1 OT Sanic TS Housing je vyrobena technologií Microban. Obsahuje antibakteriální látky přímo v materiálu, ze kterého je vyrobena. Označení filtrační nádoby je SA1390701.

Montáž filtru:
Filtr je třeba instalovat v krytém prostředí, nesmí být vystaven mrazu ani vysokým teplotám. Aby se zamezilo tvorbě vodních řas, nesmí být filtr vystaven slunečnímu záření. Pokud míváte zvýšený tlak vody, předřaďte regulátor tlaku vody tak, aby byl tlak vody snížen na cca 3 bary. (Regulátor tlaku je vhodný pro jistotu i při normálním tlaku kolem 6 bar). 

Před i za filtr je vhodné umístit uzavírací ventily a vytvořit obtokový bypass. Toto umožňuje čištění i výměnu vložek při zachování přísunu vody. Pro instalaci filtru používejte přídavná šroubení jen s rovným závitem, ne konickým. Nepoužívejte konopí k utěsnění závitů, ale teflonovou pásku nebo nit. Při uvedení filtru do provozu nebo výměně vložky je třeba uzavřít ventil na přívodu vody a povolit odvzdušňovací ventil na hlavě filtru. Tak dojde jak k odvzdušnění filtru při montáži tak k vyrovnání tlaků uvnitř a vně filtru při výměně vložky, aby bylo možné oddělit otevřít filtrační nádobu.

velikost senior