Filtr Atlas Sanic duo CPP1-AB senior s předfiltrem

 
  • 1 z 2
 

Filtr Atlas Sanic duo s předfiltrem Sanic CPP1 a keramickou vložku AB (0,45mcr). Maximální průtok 300 litrů/hod. 

Dostupnost Zboží nelze objednat
Cena 2 306 Kč bez DPH
2 790 Kč
Kategorie Různé
 

Filtr Atlas Sanic duo obsahuje předfiltr Sanic CPP1 (1mcr) a keramickou vložku AB na bakterie (0,45mcr). Filtry Sanic jsou filtry se specielní antimikrobiální technologií. Vhodné do kuchyně pod dřez, maximální průtok 300 litrů/hod. Přípojné šroubení G1". Balení obsahuje držák na stěnu a klíč k uvolnění hlavy.

Filtrační nádoba DP 10 DUO 1 OT Sanic TS Housing je vyrobena technologií Microban. Obsahuje antibakteriální látky přímo v materiálu, ze kterého je vyrobena. Označení filtrační nádoby je SA1390701.

Dvoustupňová filtrace je zajištěna velmi jemným předfiltrem Sanic CPP1 a keramickou filtrační vložkou AB SX, odstraňující z vody bakterie. 

Montáž filtru:
Filtr je třeba instalovat v krytém prostředí, nesmí být vystaven mrazu ani vysokým teplotám. Aby se zamezilo tvorbě vodních řas, nesmí být filtr vystaven slunečnímu záření. Pokud míváte zvýšený tlak vody, předřaďte regulátor tlaku vody tak, aby byl tlak vody snížen na cca 3 bary. (Regulátor tlaku je vhodný pro jistotu i při normálním tlaku kolem 6 bar). 

Před i za filtr je vhodné umístit uzavírací ventily a vytvořit obtokový bypass. Toto umožňuje čištění i výměnu vložek při zachování přísunu vody. Pro instalaci filtru používejte přídavná šroubení jen s rovným závitem, ne konickým. Nepoužívejte konopí k utěsnění závitů, ale teflonovou pásku nebo nit. Při uvedení filtru do provozu nebo výměně vložky je třeba uzavřít ventil na přívodu vody a povolit odvzdušňovací ventil na hlavě filtru. Tak dojde jak k odvzdušnění filtru při montáži tak k vyrovnání tlaků uvnitř a vně filtru při výměně vložky, aby bylo možné oddělit otevřít filtrační nádobu.

Výrobci, značky: Atlas, Sanic, Atlas filtri
Velikostní označení: senior, 10"
velikost senior