Filtr Atlas Sanic duplex AB na bakterie

 
 

Filtr Atlas Sanic duplex s keramickou vložkou AB na bakterie a jemným předfiltrem CPP5 Sanic. Na studniční vodu s bakteriemi, do kuchyně pod dřez, průtok 5 l/min. Díky specielní technologii materiál filtru zamezuje pomnožení bakterií ve filtru.

Dostupnost Zboží nelze objednat
Cena 2 450 Kč bez DPH
2 965 Kč
Kategorie Různé
 

Filtr Atlas Sanic duplex s keramickou vložkou AB a s jemným předfiltrem CPP5 Sanic. Na bakterie, do kuchyně pod dřez, průtok 5 l/min, přípojné šroubení G3/4".

Filtr SENIOR 10" SANIC DUPLEX: dvoustupňová filtrace vody. Vyrobeno technologií Microban, filtr obsahuje antibakteriální látky přímo v materiálu, ze kterého je vyroben. Keramická filtrační vložka AB ostraňuje bakterie z bakteriálně závadné vody, filtr Sanic zamezuje pomnožení bakterií ve filtrační nádobě.v čase, kdy se průtok vody filtrem zastaví (v noci, během dovolené...)

Součásti balení filtru: filtrační nádoba Atlas Sanic duplex, keramická vložka AB, jemná vložka CPP5 Sanic, držák na zeď, klíč na uvolnění hlavy

Montáž filtru:
Filtr je třeba instalovat v krytém prostředí, jelikož nesmí být vystaven mrazu ani vysokým teplotám. Z důvodu ochrany filtru před tvrobou vodních řas nesmí být filtr s průhlednou nádobou vystaven slunečnímu záření. Pokud je tlak vody v rozvodu vyšší než je povolený maximální tlak filtru je nutné instalovat regulátor tlaku vody tak aby byl tlak vody sníže na cca 3-6 barů. Regulátor tlaku je vhodný i při normálním tlaku kolem 6 bar - nastavit na 3 bar. 

Před i za filtr je vhodné umístit uzavírací ventily a vytvořit obtokový bypass. Toto umožňuje čištění ňebo výměnu vložek při zachování přísunu vody. Pro instalaci filtru používejte přídavná šroubení jen s rovným závitem, ne konickým. Je zákázáno používání konopí k utěsnění závitů, požívejte jen teflonovou pásku nebo nit.

Při uvedení filtru do provozu nebo výměně vložky je třeba uzavřít ventil na přívodu vody a povolit odvzdušňovací ventil na hlavě filtru. Tak dojde jak k odvzdušnění filtru při montáži tak k vyrovnání tlaků uvnitř a vně filtru při výměně vložky, aby bylo možné oddělit otevřít filtrační nádobu.

Výrobci, značky: Atlas, Sanic, Atlas filtri
Velikostní označení: senior, 10"
velikost senior