Filtr Dionela FAM1 do kuchyně na linku, vítěz Dtestu, zdarma držák a doprava

 
 

Filtr na vodu s aktivním uhlím, vítěz testu. Nezasahuje do přirozené mineralizace vody. 

Dostupnost Skladem
Běžná cena 4 770 Kč
Cena 3 860 Kč bez DPH
4 670 Kč    
Značka Aqua Aurea
Kategorie Dionela FAM1, vítěz testu
 

Filtr Dionela FAM1 zlepšuje kvalitu, chuť a vůni vody a odstraňuje chlor, trihalometany, pesticidy, hormony, antibiotika a další léčiva a další škodliviny. Zachovává biologickou hodnotu vody a přirozenou mineralizaci, je vhodný na soustavné dlouhodobé používání. Vítěz srovnávacího testu vodních filtrů Dtestu. Zdarma doprava, testy na dusičnany a objímka k přichycení filtru ke stěně.

Připojení filtru: Filtr umístíte v kuchyni na linku, vyberte a přiobjednejte připojení k vodovodu. Výška filtru je 43 cm, průměr podstavy 10 cm, průtok 1,5 litru za min. 

Výměna - regenerace vložky: Vložku měníte za jeden až dva roky, viz Výměna vložky.

Popis filtru: Mimořádně velký objem sorpčních hmot (1,2 litru) je jedním z důvodů jeho mimořádně vysoké účinnosti. Kapacita filtru Dionela FAM1 38 tisíc litrů, nevyužitá kapacita je bezpečnostní rezervou, tak, aby ani při nejvyšší koncentraci těch „nejprůchodnějších“ kontaminanantů, což bývají karcinogenní trihalometany THM, nedošlo ještě k jejich propouštění filtrem. Filtr obsahuje aktivní uhlí z kokosových skořápek a speciální sorbent na těžké kovy, které ještě projdou i aktivním uhlím. Filtr odstraňuje či radikálně snižuje obsah řady škodlivin, například ropné látky, pesticidy, hormony, léčiva, saponáty, herbicidy, insekticidy, fungicidy,  polychlorované bifenyly, trihalometany, fenoly, hliník, kadmium, olovo, berylium a další těžké kovy, radon a další škodliviny. Filtr je zajištěn oligodynamickým stříbrem, aby se v něm nepomnožovaly bakterie. Chcete-li odstraňovat i dusičnany, objednejte filtr Dionela FDN2