Filtry na bakterie pro studniční vodu

Filtry na bakterie mají snížený průtok a dávají se až do kuchyně. Aby se neucpávaly, je třeba předřadit filtr na zákal a pak jemný filtr na zákal (na hlavní přívod vody nebo do kuchyně). Filtry na bakterie srovnání: keramický filtr Atlas AB (dává se pod dřez na trubku studené vody a filtruje veškerou studenou vodu). Membránová ultrafiltrace Dionela UF001 (dává se pod dřez s vlastní baterií, do sestavy s uhlíkovým filtrem, je ještě jemnější než Atlas AB). Reverzní osmóza (dává se pod dřez s vlastní baterií, potřebuje 2 nebo 3 el. zásuvky a spotřebu proudu, 5 litrů vody vyrobí jen jeden litr pitné vody, 4 litry jsou odpad, její membrána zachycuje i minerály, takže vodu je pak třeba mineralizovat.)

 

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem

Filtr Atlas AB senior na bakterie
Filtr Atlas AB senior na bakterie
Filtr Atlas senior G3/4" obsahuje keramickou vložku AB na bakterie,klíč, držák. Jemnost 0,45 mikronu, max průtok 5 litrů/min.
1 445 Kč bez DPH
1 748 Kč
Sawyer Squeeze filtr na bakterie na chatu
Sawyer Squeeze filtr na bakterie na chatu
Cestovní filtr na bakterie do kapsy. Kapacita 3 miliony litrů, průtok až 2 l/min, hmotnost 85 g, přiložena srolovatelná láhev 1 litr, láhev nebo PET flaška se dá našroubovat na konec filtru. Tento...
1 645 Kč bez DPH
1 990 Kč

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem