Dionela UF001 membránová ultrafiltrace

 
Novinka Doprava zdarma
 

Filtr odstraňuje bakterie, plísně, prvoky, viry, koloidy a další škodliviny. Narozdíl od reversní osmózy ponechává ve vodě minerály. Jemnost 0,01 mikrometr, max průtok 5 l/min, v sestavě s Dionelou 1 až 1,5 l/min.

Dostupnost Skladem
Cena 3 099 Kč bez DPH
3 750 Kč    
Kategorie Filtry na bakterie pro studniční vodu
 

Membránová ultrafiltrace má porozitu 0,01 mikrometru a zachycuje všechny bakterie, plísně, prvoky, viry, makromolekuly a koloidy. Narozdíl od reverzní osmózy ponechává ve vodě všechny minerály, protože má zhruba 10x větší porozitu. Výborně se doplňuje s aktivním uhlím. Materiál je polysulfon, který má vysokou toleranci k pH (2-13), může být použit i v horké vodě do 75 °C a je docela odolný vůči oxidantům, například chloru, může být tedy použit i na chlorovanou vodu. 

Je třeba předřadit mechanický filtr s jemnou vložkou 5 nebo 1 mikron, například Atlas FA. Můžete rovnou objednat komplet se vším potřebným: Komplet Dionela UF001 + Atlas FA junior.

Za Dionelu UF001 je vhodné zařadit filtr s aktivním uhlím, jehož absorpční schopnost výborně doplňuje membránovou ultrafiltraci. Můžete rovnou objednat jeden z kompletů se vším potřebným: Komplet na bakterie a další škodliviny nebo Komplet na bakterie, dusičnany a další škodliviny

Dionelu UF001 měníte nejdéle po 1 roce provozu (koupíte nový filtr). Kapacita je až 12 000 litrů, podle znečištění vody. Průtok je 5 litrů/min, v sestavě s Dionelou FAM1 je průtok 1,5 litru/min, v sestavě s Dionelou FDN2 je průtok 1 litr/min.