Zboží zasíláme každý pracovní den, objednávky přes 3 000 Kč mají dopravu zdarma.

Filtr Hydra RSH 3/4" s odkalením

 
 

Filtr na zákal se zpětným proplachem, vložka RSH 50mcr, klíč, držák. Označení HYDRA M 3/4 RSH 50 mcr Self-Cleaning Filter

Dostupnost Skladem
Cena 1 602 Kč bez DPH
1 938 Kč    
Značka Atlas
Kategorie Atlas těsnění, nádoby, náhradní díly
 

Filtr Atlas se zpětným proplachem, s vypouštěcím ventilem, 2 manometry a 50 mikronovou vložkou RSH. Závit G3/4”, typ DP, pro vodu do 45°C, tlak max 0,87 MPa, průtok 6000 l/hod. Přiložen držák, klíč k povolení hlavy, manometry na vstup a výstup, vypouštěcí ventil. Označení: HYDRA M 3/4 RSH 50 mcr Self-Cleaning Filter.

Chcete-li Hydru RSH s přípojným šroubením G1", viz související produkty.

Odstraňuje kaly, písek, rez a jiné jemné mechanické nečistoty. Filtr umožňuje snadné čištění filtrační patrony pouhým otočením kohoutu na spodní části filtru, manometry nám ukážou, že je třeba filtr vyčistit. Balení obsahuje nádobu, filtrační patronu RSH, 2x manomentr a klíč. 

Filtr umožňuje snadné čištění filtrační patrony pouhým otočením kohoutu na spodní části filtru, manometry nám ukážou, že je třeba filtr vyčistit.  Jakmile na manometru na výstupu je tlak nižší než na vstupu, je to známka toho, že je třeba filtr vyčistit. Vyčištění kartuše provedeme otevřením vypouštěcího ventilu v dolní části filtru. (Dojde tak k poklesu tlaku, stlačení kartuše na dno, a tím ke změně směru průtoku vody. Protiproud odstraní veškeré nečistoty usazené na vnější straně kartuše, a ty následně odtečou výpustí. K obnovení původní činnosti dojde otočením vypouštěcího kohoutu do základní polohy.) Nečistoty můžeme vypustit do nádoby nebo nasadíme na spodní část filtru hadici, kterou špína odejde přímo do odpadu.