Filtr Hydra TRIO RLH-FA-CPP na zákal a železitou vodu, vypouštěcí ventil

 
  • 1 z 2
 

Třístupňová filtrační sestava na zákal a železitou vodu, klíč, držák, velikost senior. První člen s vypouštěcím ventilem. Maximální průtok 1000 l/hod.

Dostupnost Skladem
Cena 2 298 Kč bez DPH
2 780 Kč    
Značka Atlas
Kategorie Filtrační sestavy na hlavní přívod vody
 

Třístupňový filtr na železitou vodu vhodný na hlavní přívod vody. První filtr má vypouštěcí ventil, sítovanou vložku RLH 90mcr lze propláchnout bez otevření nádoby zpětným proplachem. Následují dvě jemné vložky velikosti senior, které pomůžou i na železitou vodu. Přípojný závit G1". 

Aby sestava fungovala i na železitou vodu, je třeba ji umístit co nejdál od studny či vrtu.

Rozměry sestavy: šířka 34 cm, výška 32 cm + 2,5 cm na držák + cca 7 cm na vypouštěcí ventil (pokud použijete na odtok hadici, tak jen + 5 cm).

Přípojný závit G 1". Do filtru lze použít všechny typy vložek Atlas velikosti senior. Do prvního členu s vypouštěcím ventilem můžete alternativně použít vložku RSH nebo RAH.

Teplota vody max 45°C, tlak max 0,87 MPa, maximální průtok 1000 litrů/hod. 

V balení: filtrační nádoba trojice, vložka RLH, FA25 SX, CPP5, klíč, držák - troj, vypouštěcí ventil s nástavci.

Vyčištění kartuše RLH v první nádobě se provádí otevřením vypouštěcího ventilu v dolní části filtru. Tím dojde k poklesu tlaku, stlačení kartuše na dno, a tím ke změně směru průtoku vody. Protiproud odstraní veškeré nečistoty usazené na vnější straně kartuše, ty následně odtečou výpustí. K obnovení původní činnosti dojde otočením vypouštěcího kohoutu do základní polohy. 

Filtr neovlivňuje vodu chemicky ani bakteriologicky. Materiály jsou zdravotně nezávadné. 

(Na fotce je místo RLH vložky nesprávně RSH vložka.)