Filtr Hydra TRIO RLH-FA-CTO na zákal s aktivním uhlím, vypouštěcí ventil

 
 

Třístupňový filtr na vodu na zákal s aktivním uhlím. První člen s vypouštěcím ventilem. Maximální průtok 230 l/hod, vhodné spíše na chatu.

Dostupnost Skladem
Cena 2 569 Kč bez DPH
3 108 Kč    
Značka Atlas
Kategorie Filtry na železitou vodu
 

Třístupňový filtr na zákal vhodný spíše na chatu, protože uhlíková vložka CTO má průtok max 230 l/hod. První člen má vypouštěcí ventil, sítovanou vložku RLH 50mcr lze propláchnout bez otevření nádoby zpětným proplachem. Následuje vložka FA25 a uhlíková vložka CTO 10 mc. Přípojný závit G1". 

Rozměry sestavy: šířka 34 cm, výška 32 cm + 2,5 cm na držák + cca 7 cm na vypouštěcí ventil (pokud použijete na odtok hadici, tak jen + 5 cm).

Přípojný závit G 1". Do filtru lze použít všechny typy vložek Atlas velikosti senior. Do prvního členu s vypouštěcím ventilem můžete alternativně použít vložku RSH nebo RAH.

Teplota vody max 45°C, tlak max 0,87 MPa, maximální průtok 1000 litrů/hod. 

V balení: filtrační nádoba trojice, vložka RLH, FA25 SX, CTO, klíč, držák - troj, vypouštěcí ventil s nástavci.

Vyčištění kartuše RLH v první nádobě se provádí otevřením vypouštěcího ventilu v dolní části filtru. Tím dojde k poklesu tlaku, stlačení kartuše na dno, a tím ke změně směru průtoku vody. Protiproud odstraní veškeré nečistoty usazené na vnější straně kartuše, ty následně odtečou výpustí. K obnovení původní činnosti dojde otočením vypouštěcího kohoutu do základní polohy. 

Filtr neovlivňuje vodu chemicky ani bakteriologicky. Materiály jsou zdravotně nezávadné.