Filtrační sestava Dionela 2DUO+dez na dusičnany a bakterie ve studniční vodě, vyšší kapacita

 
Doprava zdarma
 

Filtrační sestava na dusičnany a bakterie, filtr na dusičnany má 2,4krát vyšší kapacitu než Dionela 2+dez. Na studniční vodu, do kuchyně k vodovodu.

Dostupnost Momentálně nedostupné
Cena 8 050 Kč bez DPH
9 740 Kč    
Kategorie Mechanická separace mikroorganizmů
 

Filtrační sestava na studniční vodu odstraňuje dusičnany a bakterie, přitom dva válce na dusičnany mají 2,4krát vyšší kapacitu než Dionela 2+dez. Umístíte do kuchyně ke kohoutku, nejlépe pod kuchyňskou linku.

Tři filtrační tělesa: jedno na bakterie, dvě na dusičnany a další škodliviny. Filtr je vhodný pro soustavné užívání pro spotřebitele od 1 roku. Zdarma testy na dusičnany 10ks, objímky k přichycení ke stěně a doprava po ČR. Vyberte a přiobjednejte připojení k vodovodu.

Filtrační sestava Dionela 2+dez na bakterie, dusičnany a další škodliviny. Umístíte do kuchyně na linku nebo pod linku. Vyberte a přiobjednejte připojení k vodovodu. Zdarma testy na dusičnany 10ks, objímky k přichycení ke stěně a doprava po ČR. 

Filtrační sestava se skládá ze tří válců:

1) Dionela 2DUO+dez na dusičnany a další škodliviny

2) Dionela dez (MSM) na bakterie

Výměna - regenerace vložek: Dionela 2DUO (FDN2DUO) na dusičnany - obě vložky se zeleným nápisem měníte (dáte k regeneraci) vždy po vyčerpání, které vysledujete testy na dusičnany. Maximálně po jednom roce od zavodnění. Dionela dez - vložku s oranžovým nápisem měníte (dáte k regeneraci) po vyčerpání (poznáte podle sníženého průtoku nebo ucpání). Maximálně po dvou letech od zavodnění.