Diona max filtrační konvice skleněná

 
 

Skleněná filtrační konvice Diona max zachovává biogenní hodnotu vody, zachovává její přirozenou mineralizaci. (Konvice bude v prodeji patrně na podzim 2022, uvedená cena je zatím předběžná.) 

Dostupnost Zboží nelze objednat
Cena 1 149 Kč bez DPH
1 390 Kč
Kategorie Různé
 

Filtrační konvice skleněná Diona max je nástupkyní původní konvice Diona, která v roce 1998 zvítězila v Dtestu filtračních konvic. Oproti původní Dioně i pozdější Oase používá vložky s trojnásobnou kapacitou a vyšším průtokem.

(Konvice bude v prodeji patrně na podzim 2022, uvedená cena je zatím předběžná.) 

Základní vložka odstraňuje chlor a další škodliviny. Na rozdíl konvice Brita nezasahuje do přirozené mineralizace vody a je na soustavné používání, a to i pro pití zastudena i teplé nápoje. Vložky jsou bakteriologicky stabilizovány, nezhoršují bakteriální vlastnosti vody.

V balení je skleněná varná konvice, nástavec z plastu (plast neobsahuje bisfenol) a vložka. 

Dokoupit je možné vložku na dusičnany, vložku na těžké kovy a vložku na tvrdost vody.

Toto zboží je vyjmuto z možnosti dopravy zdarma u objednávky nad 3000 Kč. V jednom balíku (objednávce) je možné poslat najednou maximálně 2 ks konvičky.

Pokud přijde zboží rozbité, nepřebírejte je od dopravce.   

Před použitím nové vložky odstraňte, prosím, ochranné papírové víčko, pod ním je dírkované plastové víčko, to ponecháte. První podíly přefiltrované vody nepoužívejte. 

Ve vložkách je bakteriostatický katex se stříbrem na zamezení množení a růstu bakterií. Pokud nepoužíváte filtr více jak jeden den, nepoužijte ke spotřebě prvních 0,2 l upravené vody. Při odstavení vodního filtru na dobu delší jednoho týdne zvyšte tuto dávku na Iitr vody.