Filtrační konvice Oasa s vložkou na chlor a tvrdost vody

 
 

Filtrační konvice Oasa skleněná s vložkou D3 na chlor, tvrdost vody a škodliviny. Na úpravu vody na kávu a čaj (stejné použití jako Brita, ale materiál sklo.)

Dostupnost Skladem
Cena 908 Kč bez DPH
1 099 Kč    
Značka Oasa
Kategorie Tvrdost vody, jak odstranit vodní kámen
 

Filtrační konvice Oasa skleněná s vložkou D3 na chlor, tvrdost vody a škodliviny. Odstraňuje chlor, tvrdost vody a další škodliviny, na rozdíl od konvice Brita má nádobu skleněnou. Stejně jako všechny ostatní konvice a filtry, upravující tvrdost vody (např. všechny konvice Brita, Aquaphor či Dionela FTK3) je vhodná především na úpravu vody pro přípravu kávy a čaje, ne na pití zastudena. Oproti popisu na krabici balení neobsahuje skleněné sítko na louhování čaje. 

Kapacita vložky je 60 - 240 litrů (podle přechodné tvrdosti Vaší vody). 

Toto zboží je vyjmuto z možnosti dopravy zdarma u objednávky nad 3000 Kč (v takovém případě vám bude poštovné k ceně objednávky před odesláním zboží dopočteno). V jednom balíku (objednávce) je možné poslat najednou jen 2 ks konvičky. 

Pokud přijde zboží rozbité, nepřebírejte jej od dopravce. Některé konvičky mají trochu poškrábané plastové části, s tímto je třeba u koupě počítat, protože výrobce nechce toto vyměnit jako reklamaci, tím pádem ani my vám to nemůžeme vyměnit.

Před použitím nové vložky odstraňte, prosím, ochranné papírové víčko, pod ním je dírkované plastové víčko, to ponecháte. Při zavodňování nové vložky i při následném provozu může nastat problém, že voda nechce protékat. V takovém případě je třeba vydržet s nervy a doplňovat do vrchní plastové nádoby vodu, aby tlak na novou vložku byl co největší. Ani u již zavodněné vložky většinou neproteče veškerá voda najednou.