Zboží zasíláme každý pracovní den. Objednávky přes 3 000 Kč mají dopravu do Zásilkovny zdarma, poštou za 49 Kč. Objednávky přes 4400 Kč mají dopravu zcela zdarma.

Filtrační konvice Oasa i na dusičnany

 
 

Filtrační konvice Oasa skleněná se zelenou vložkou na chlor, dusičnany a další škodliviny. Nezasahuje do přirozené mineralizace. 

Dostupnost Skladem
Cena 900 Kč bez DPH
1 089 Kč    
Značka Oasa
Kategorie Filtry na dusičnany ve vodě
 

Filtrační konvice Oasa skleněná se zelenou vložkou na chlor a dusičnany. Odstraňuje chlor, dusičnany a další škodliviny, na rozdíl od konvice Brita nezasahuje do přirozené mineralizace a nesnižuje pH vody, je na soustavné používání, pro pití zastudena i teplé nápoje. Kapacita vložky se řídí množstvím dusičnanů, které je nejlépe vyzkoušet testy na dusičnany (viz související zboží). Orientačně je kapacita vložky u vody s obsahem dusičnanů 55 mg/l asi 62 litrů, 80 mg/l asi 48 litrů, 130 mg/l asi 32 litrů. Dokoupit můžete i jiný typ vložky, viz vložky do filtru Oasa. Oproti popisu na krabici balení neobsahuje skleněné sítko na louhování čaje. V případě potřeby si jej můžete přiobjednat (viz související zboží).

Toto zboží je vyjmuto z možnosti dopravy zdarma u objednávky nad 3000 Kč (v takovém případě vám bude poštovné k ceně objednávky před odesláním zboží dopočteno). V jednom balíku (objednávce) je možné poslat najednou jen 2 ks konvičky, případně 3 ks za zvýšené poštovné o 45 Kč (v takovém případě vám poštovné doúčtujeme do již zaslané objednávky).

Pokud přijde zboží rozbité, nepřebírejte jej od dopravce. Některé konvičky mají trochu poškrábané plastové části, s tímto je třeba u koupě počítat, protože výrobce nechce toto vyměnit jako reklamaci, tím pádem ani my vám to nemůžeme vyměnit.

Před použitím nové vložky odstraňte, prosím, ochranné papírové víčko, pod ním je zelené dírkované plastové víčko, to ponecháte. Při zavodňování nové vložky může nastat problém, že voda nechce protékat. V takovém případě je třeba vydržet s nervy a doplňovat do vrchní plastové nádoby aspoň tu vodu, která už protekla, aby tlak na novou vložku byl co největší. Ani u již zavodněné vložky většinou neproteče veškerá voda najednou.