Filtrační konvice Oasa na chlor a škodliviny - odběr ve skladu Brno

 
 

Filtrační konvice Oasa skleněná s červenou vložkou odstraňuje chlor a další škodliviny, na rozdíl od konvice Brita nezasahuje do přirozené mineralizace vody, je na soustavné používání, pro pití zastudena i teplé nápoje. Výměna vložky za cca půl roku (kapacita 800 litrů). Dokoupit můžete i vložku na dusičnany nebo tvrdost vody, viz vložky do filtru Oasa. Pokud chcete konvici poslat, objednávku učiňte přes Konvice Oasa. Balení obsahuje i skleněné sítko na louhování čaje. Uvedenou cenu zaplatíte, pokud si konvičku vyzvednete ve skladu eshopu v Brně. Jinak objednejte zde.

Dostupnost Skladem
Cena 736 Kč bez DPH
890 Kč    
Kategorie Filtrační konvice
 

Filtrační konvice Oasa (dříve Diona) skleněná s červenou vložkou odstraňuje chlor a další škodliviny, narozdíl od filtrační konvice Brita nezasahuje do přirozené mineralizace vody, je na soustavné používání, pro pití zastudena i teplé nápoje. Vložky jsou bakteriologicky stabilizovány, nezhoršují bakteriální vlastnosti vody. V balení je skleněná varná konvice (1,5 litru), nástavec z plastu, červená vložka D1 a skleněné víčko. Balení obsahuje i skleněné sítko na louhování čaje

Výměna vložky za cca půl roku (800 litrů). Dokoupit můžete i vložku na dusičnany nebo tvrdost vody, viz vložky do filtru Oasa.

Některé konvičky mají trochu poškrábané plastové části, s tímto je třeba u koupě počítat, protože výrobce nechce toto vyměnit jako reklamaci, tím pádem ani my vám to nemůžeme vyměnit.

Uvedenou cenu zaplatíte, pokud si konvičku vyzvednete ve skladu eshopu v Brně. Jinak udělejte přes Konvice Oasa.

Před použitím nové vložky odstraňte, prosím, ochranné papírové víčko, pod ním je červené dírkované plastové víčko, to ponecháte. Při zavodňování nové vložky může nastat problém, že voda nechce protékat. V takovém případě je třeba vydržet s nervy a doplňovat do vrchní plastové nádoby aspoň tu vodu, která už protekla, aby tlak na novou vložku byl co největší. I u již zavodněné vložky se dále stává, že nikdy neproteče veškerá voda.