Zboží zasíláme každý pracovní den, podle ceny a dopravce, kterého zvolíte, můžete mít dopravu částečně nebo zcela zdarma. Fungujeme i na konci roku, mezi Vánoci a Silvestrem.

Filtr Hydra DUO RSH-CPP na zákal, vypouštěcí ventil

 
  • 1 z 3
 

Dvoustupňová filtrační sestava na zákal včetně vložek, klíč, držák, velikost senior. První člen s vypouštěcím ventilem. Pokud máte železitou vodu, dejte filtr co nejdále od studny.

Dostupnost Skladem
Cena 1 982 Kč bez DPH
2 398 Kč    
Značka Atlas
Kategorie Filtry na hlavní přívod vody
 

Dvoustupňový filtr na zákal na hlavní přívod vody za vodárnu. První filtr má vypouštěcí ventil, vložku RSH lze propláchnout bez otevření nádoby zpětným proplachem. Následuje jemná vložka CPP5, která pomůže i na železitou vodu.

Velikost senior, přípojný závit G1". Výška bez držáku je 32cm.

Pokud máte železitou vodu, dejte filtr co nejdále od studny. Pokud železitou vodu nemáte, můžete dát místo CPP5 vložku CPP25 nebo FA25.

Teplota vody max 45°C, tlak max 0,87 MPa, maximální průtok 1500 litrů/hod.

V balení: filtrační nádoba, sada vypouštěcího ventilu, vložka RSH, CPP5, klíč, držák.

Vyčištění kartuše RSH v první nádobě se provádí otevřením vypouštěcího ventilu v dolní části filtru. Tím dojde k poklesu tlaku, stlačení kartuše na dno, a tím ke změně směru průtoku vody. Protiproud odstraní veškeré nečistoty usazené na vnější straně kartuše, ty následně odtečou výpustí. K obnovení původní činnosti dojde otočením vypouštěcího kohoutu do základní polohy. 

Filtr neovlivňuje vodu chemicky ani bakteriologicky. Materiály jsou zdravotně nezávadné.