Supertok 3 Multimax magnetická úprava na tvrdost vody

 
  • 1 z 2
 

Permanentní magnet na fyzikální ovlivnění tvrdosti vody. Určený pro dvougenerační rodinný dům, pro bytový dům se třemi až šesti byty, pro dlouhé přívody a rozvody vody.

Materiál mosaz a nerez ocel, šroubení 1 nebo 5/4 coulu, délka 168 mm, průměr 80 mm.

Dostupnost Momentálně nedostupné
Cena 4 000 Kč bez DPH
4 840 Kč
Kategorie Magnety na tvrdost vody
 

Supertok 3 MULTIMAX je určený pro dvougenerační rodinný dům nebo bytový dům s až šesti byty, pro dlouhé přívody a rozvody vody. Šroubení 1 nebo 5/4 coulu, délka 168 mm, průměr 80 mm, průtok není omezen.

Supertok upravuje vodu magnetickým polem. Je určen na ochranu potrubí, vodoinstalací a spotřebičů před vodním kamenem. Účinnost magnetu Supertok závisí na složení vody a zvolené velikosti Supertoku. Může tvorbu vodního kamene omezit, změkčit již vzniklé inkrusty nebo je i zcela rozpustit, většinou však nefunguje ve vápenatých oblastech (např. krasech).

Montáž zařízení je vhodné zajistit odborníkem na vodoinstalaci, aby nedošlo k narušení těsnosti nebo jinému poškození. Závit spojovacího dílu zašroubovaný při montáží do matice Supertoku nesmí být delší než délka závitu v matici. Supertok lze instalovat v libovolné poloze, nezáleží ani na jeho stranové orientaci. Umisťuje se za vodoměr,  domácí vodárnu, sací koš nebo nádrž čerpadla. Vhodné je předřadit filtr na zákal, například Atlas RL. Supertok nevyžaduje žádnou údržbu.

Materiál: matice - mosaz 42 3223.01/chrom, pouzdro - nerez ocel 1,4301. Na materiál a dílenské zpracování je záruka 6 let.