Přepínač P4 na konec vodovodního ramínka táhlový

 
  • 1 z 2
 

Přepínač na konec vodovodního ramínka, Dionela na linku - namontujete na konec vodovodního ramínka, filtr postavíte na linku.
Vodu přepínáte táhlem (do filtru - na mytí nádobí). Je třeba jisté opatrnosti, abyste do filtru pouštěli jen studenou vodu malou rychlostí (přepínač neupravuje průtok vody). Velikost závitu je standartní 3/8".

Přepínač jednoduše namontujete namísto perlátoru. Je opatřen vlastním perlátorem, zaměnitelným za původní. Součástí dodávky je i redukce pro případ, že Vaše výtokové ramínko má vnitřní závit. Přepínač je univerzální: lze jej použít nejen na ramínko baterie stojánkové, ale i nástěnné (stěnové). 

Cena 246 Kč bez DPH
298 Kč    
Značka Aqua Aurea
Kategorie Připojení filtru Dionela
 

Přepínač na konec vodovodního ramínka pro filtr Dionela na linku - namontujete na konec vodovodního ramínka, filtr postavíte na linku.
Vodu přepínáte táhlem (do filtru - na mytí nádobí). Je třeba jisté opatrnosti, abyste do filtru pouštěli jen studenou vodu malou rychlostí (přepínač neupravuje průtok vody). 

Přepínač jednoduše namontujete namísto perlátoru. Je opatřen vlastním perlátorem, zaměnitelným za původní. Součástí dodávky je i redukce pro případ, že Vaše výtokové ramínko má vnitřní závit. Přepínač je univerzální: lze jej použít nejen na ramínko baterie stojánkové, ale i nástěnné (stěnové). Velikost závitu je standartní 3/8". K zakoupení s filtrem Dionela.