Skleněná filtrační konvice Oasa s vložkou na chlor a tvrdost vody, osobní odběr

 
 

Filtrační konvice Oasa skleněná s vložkou D3 na chlor a tvrdost vody. Odstraňuje chlor, tvrdost vody a další škodliviny, na rozdíl od konvice Brita má nádobu skleněnou. Stejně jako všechny ostatní konvice a filtry, upravující tvrdost vody (např. všechny konvice Brita, Aquaphor či Dionela FTK3) je vhodná především na úpravu vody pro přípravu kávy a čaje, ne na pití zastudena. Výměna vložky vždy po vyčerpání, kapacita vložky je 60 - 240 litrů (podle přechodné tvrdosti Vaší vody). Tu můžete kontrolovat testovacími proužky na stanovení přechodné tvrdosti (nejsou součástí filtru) a nebo jednoduše tak, že se ve vodě už zase tvoří vodní kámen. Pokud přijde zboží rozbité, nepřebírejte jej od dopravce. Oproti popisu na krabici balení neobsahuje skleněné sítko na louhování čaje. V případě potřeby si jej můžete přiobjednat.

Cena 779 Kč bez DPH
942 Kč    
Kategorie Skleněná filtrační konvice Oasa, Diona
 

Filtrační konvice Oasa skleněná s vložkou D3 na chlor a tvrdost vody. Odstraňuje chlor, tvrdost vody a další škodliviny, na rozdíl od konvice Brita má nádobu skleněnou. Stejně jako všechny ostatní konvice a filtry, upravující tvrdost vody (např. všechny konvice Brita, Aquaphor či Dionela FTK3) je vhodná především na úpravu vody pro přípravu kávy a čaje, ne na pití zastudena. Výměna vložky vždy po vyčerpání, kapacita vložky je 60 - 240 litrů (podle přechodné tvrdosti Vaší vody). Tu můžete kontrolovat testovacími proužky na stanovení přechodné tvrdosti (nejsou součástí filtru) a nebo jednoduše tak, že se ve vodě už zase tvoří vodní kámen. Oproti popisu na krabici balení neobsahuje skleněné sítko na louhování čaje. V případě potřeby si jej můžete přiobjednat.

Toto zboží je vyjmuto z možnosti dopravy zdarma u objednávky nad 3000 Kč (v takovém případě vám bude poštovné k ceně objednávky před odesláním zboží dopočteno). 

Pokud přijde zboží rozbité, nepřebírejte jej od dopravce. Některé konvičky mají trochu poškrábané plastové části, s tímto je třeba u koupě počítat, protože výrobce nechce toto vyměnit jako reklamaci, tím pádem ani my vám to nemůžeme vyměnit.

Před použitím nové vložky odstraňte, prosím, ochranné papírové víčko, pod ním je dírkované plastové víčko, to ponecháte. Při zavodňování nové vložky může nastat problém, že voda nechce protékat. V takovém případě je třeba vydržet s nervy a doplňovat do vrchní plastové nádoby vodu, aby tlak na novou vložku byl co největší. Ani u již zavodněné vložky většinou neproteče veškerá voda najednou.