Zboží zasíláme každý pracovní den. Objednávky přes 3 000 Kč mají dopravu do Zásilkovny zdarma, poštou za 49 Kč. Objednávky přes 4400 Kč mají dopravu zcela zdarma.

Vložka D4 pro filtr Oasa, posíleno na těžké kovy

 
 

Filtrační vložka D4 odstraňuje z vody všechny škodliviny jako vložka D1 (široké spektrum cizorodých látek, např. chlor a jeho organické sloučeniny chloroform a další THM, ropné látky, saponáty, těžké kovy, pesticidy, atd.) Zároveň výrazněji odstraňuje arzen a další těžké kovy. Vložka neodstraňuje dusičnany ani přechodnou tvrdost.

Dostupnost Skladem
Cena 239 Kč bez DPH
289 Kč    
Značka Dionela
Kategorie Vložky Oasa, Diona
 

Filtrační vložka D4 odstraňuje z vody všechny škodliviny jako vložka D1 (široké spektrum cizorodých látek, např. chlor a jeho organické sloučeniny chloroform a další THM, ropné látky, saponáty, těžké kovy, pesticidy, atd.) Zároveň výrazněji odstraňuje arzen a další těžké kovy, např. arzen, antimon, hliník, selen, vanad, molybden, měď, olovo a fosfát. Účinnost vložky roste s klesajícím pH a s klesající koncentrací železa a manganu. Vložka neodstraňuje dusičnany ani přechodnou tvrdost.

Kapacita vložky závisí na znečištění vody, ale maximálně rok.

Víčko vložky je zelené, červené nebo černé.

Před použitím nové vložky odstraňte, prosím, ochranné papírové víčko, pod ním je červené dírkované plastové víčko, to ponecháte. Při zavodňování nové vložky může nastat problém, že voda nechce protékat. V takovém případě je třeba vydržet s nervy a doplňovat do vrchní plastové nádoby aspoň tu vodu, která už protekla, aby tlak na novou vložku byl co největší. I u některé již zavodněné vložky se dále stává, že nikdy neproteče veškerá voda.

Za vrácenou použitou vložku je sleva 10 Kč.