Zboží zasíláme každý pracovní den. Objednávky přes 3 000 Kč mají dopravu do Zásilkovny zdarma, poštou za 49 Kč. Objednávky přes 4400 Kč mají dopravu zcela zdarma.

Vložka D3 na tvrdost vody, chlor a škodliviny pro filtr Oasa, Diona

 
 

Filtrační vložka do filtrační konvice Diona i Oasa odstraňuje chlor, škodliviny a přechodnou tvrdost vody.

Dostupnost Skladem
Cena 239 Kč bez DPH
289 Kč    
Značka Oasa
Kategorie Vložky Oasa, Diona
 

Filtrační vložka do filtrační konvice Diona i Oasa odstraňuje chlor, škodliviny a přechodnou tvrdost vody (ta způsobuje "vodní kámen" v konvici). Neodstraňuje dusičnany. Kapacita vložky je 60 - 240 litrů (podle přechodné tvrdosti Vaší vody). Tu můžete kontrolovat testovacími proužky na stanovení přechodné tvrdosti (nejsou součástí vložky) nebo jednoduše tak, zda se už tvoří vodní kámen.Tato vložka svými vlastnostmi odpovídá vložkám do filtrační konvice Brita, voda je vhodná jen na přípravu vařených nápojů.

Tato vložka mívá různou barvu víčka, červenou, zelenou nebo modrou.

Před použitím nové vložky odstraňte, prosím, ochranné papírové víčko, pod ním je červené dírkované plastové víčko, to ponecháte. Při zavodňování nové vložky může nastat problém, že voda nechce protékat. V takovém případě je třeba vydržet s nervy a doplňovat do vrchní plastové nádoby aspoň tu vodu, která už protekla, aby tlak na novou vložku byl co největší. I u některé již zavodněné vložky se dále stává, že nikdy neproteče veškerá voda.

Za vrácenou použitou vložku je sleva 10 Kč.