Filtr Dionela FDN2 i pro kojence

 
Doprava zdarma
  • 1 z 2
 

Filtr do každé kuchyně na chlorovanou vodu, i pro kojence od půl roku. Kromě chloru a škodlivin odstraňuje i dusičnany. 

Cena 4 033,06 Kč bez DPH
4 880 Kč    
Kategorie Dionela FDN2 na dusičnany, chlor, škodliviny, i pro kojence od 6 měsíců
 

Filtr Dionela FDN2 zásadně zlepšuje kvalitu, chuť a vůni vody, odstraňuje chlor i zbytky škodlivin po vodárenské úpravě. Zachovává biologickou hodnotu vody, přirozenou mineralizaci. Je vhodný na soustavné dlouhodobé používání pro každého už od půl roku věku. Zdarma testy na dusičnany,  doprava a objímka k přichycení filtru ke stěně.

Filtr umístíte v kuchyni na linku nebo pod linku, upravená voda teče vlastním vývodem: vyberte a přiobjednejte připojení k vodovodu. Výška filtru je 43 cm, průměr podstavy 10 cm, průtok 1 litr za minutu. 

Vložku měníte vždy po vyčerpání, které sledujete přiloženými testy na dusičnany, maximálně po roce.

Kapacita filtru Dionela FDN2 je dána obsahem dusičnanů ve vaší vodě, vyčerpaností denitratačního anexu. Kromě denitratačního anexu filtr obsahuje aktivní uhlí z kokosových skořápek a speciální sorbent na těžké kovy, které ještě projdou i aktivním uhlím. Tyto dvě části odstraňují či radikálně snižují obsah řady škodlivin, například ropné látky, pesticidy, saponáty, herbicidy, insekticidy, fungicidy,  polychlorované bifenyly, trihalometany, fenoly, hormony, hliník, kadmium, olovo a další těžké kovy, radon a další škodliviny. Nevyužitá kapacita těchto dvou částí je bezpečnostní rezervou, tak, aby ani při nejvyšší koncentraci těch „nejprůchodnějších“ kontaminanantů, což bývají karcinogenní trihalometany THM, nedošlo ještě k jejich propouštění filtrem. Filtr je zajištěn oligodynamickým stříbrem, aby se v něm nepomnožovaly bakterie.

Dionela FDN2 odstraňuje dusičnany podle původní české technologie, která představuje nejvyšší světovou úroveň v iontovýměnné denitrataci vody. Tato technologie byla vyznamenána zlatou medailí na mezinárodní výstavě vynálezů MUBA '81 (Basilej, Švýcarsko 1981).