Vážení zákazníci, můžete normálně objednávat, FUNGUJEME A POSÍLÁME. Pokud nás skolí koronavirus, dáme vám to tady vědět.

Prodejní sklad Brno

Filtryvody.cz, Libušina třída 2, Brno - Kohoutovice. E-shop je v budově pošty, po schůdkách pod poštou, v obchodní pasáži za květinářstvím.

Na mobilu 725 856 150 jsme každý všední den, objednané zboží vám posíláme průběžně celý pracovní týden.

Otvírací hodiny pro veřejnost:

Během koronavirové situace je osobní odběr zboží z brněnského skladu eshopu omezen, možný je pouze odběr objednaného a předem uhrazeného zboží, bez vstupu do prodejny. Rovněž otevírací doba pro osobní odběr je omezena. 

pondělí:   zavřeno pro osobní odběr      

úterý:       zavřeno pro osobní odběr

středa:     osobní odběr 12:00 až 12:30

čtvrtek:     zavřeno pro osobní odběr   

pátek:       zavřeno pro osobní odběr

Ve státní svátky máme zavřeno.

Připravte si, prosím, hotovost, ve skladu není možná platba kartou (ale bankomat máme 20 metrů daleko).

Poradenství po telefonu: 725 856 150 (mobil zapínáme v devět ráno, vypínáme ve tři odpoledne, ve všech pracovních dnech).

Jak se k nám dostanete

Trolejbusem č. 37 z Mendlova náměstí, vystoupíte v Kohoutovicích na zastávce Stamicova (u pošty), sejdete po schůdkách pod poštou a jdete do nákupní pasáže za prodejnu květin.

Autem z centra přes Pisárky do Kohoutovic do kopce po trolejbusu. V Kohoutovicích projedete kolem pošty a zabočíte nad ní vpravo, tam zaparkujete. Sejdete pod poštu do nákupní pasáže.

Jedete-li od dálnice ze západu, od Nového Lískovce, od Bystrce nebo od Žebětína, jeďte po trolejbusových šraňkách Kohoutovicemi a z kopce dolů, až uvidíte po pravé straně supermarket Albert. Naproti němu po levé straně je pošta, nad kterou můžete zaparkovat. My jsme v budově pošty (pod poštou, za květinářstvím).