Prodejní sklad Brno

Zboží zasíláme v úterý, středu a pátek, na mobilu 725 856 150 jsme každý všední den. Stavit se a nakoupit můžete v otvírací hodiny skladu na adrese:

Filtryvody.cz, Libušina třída 2, Brno - Kohoutovice. E-shop je v budově pošty, po schůdkách pod poštou, v obchodní pasáži za květinářstvím.

Otvírací hodiny pro veřejnost:

pondělí:   zavřeno         

úterý:       11 - 12:30   

středa:     11 - 12:30 

čtvrtek:     zavřeno    

pátek:       11 - 12:30 

Ve státní svátky máme zavřeno.

Připravte si, prosím, hotovost, ve skladu není možná platba kartou (ale bankomat máme 20 metrů daleko).

Poradenství po telefonu: 725 856 150 (mobil zapínáme v devět ráno, vypínáme ve tři odpoledne, ve všech pracovních dnech).

Jak se k nám dostanete

Trolejbusem č. 37 z Mendlova náměstí, vystoupíte v Kohoutovicích na zastávce Stamicova (u pošty), sejdete po schůdkách pod poštou a jdete do nákupní pasáže za prodejnu květin.

Autem z centra přes Pisárky do Kohoutovic do kopce po trolejbusu. V Kohoutovicích projedete kolem pošty a zabočíte nad ní vpravo, tam zaparkujete. Sejdete pod poštu do nákupní pasáže.

Jedete-li od dálnice ze západu, od Nového Lískovce, od Bystrce nebo od Žebětína, jeďte po trolejbusových šraňkách Kohoutovicemi a z kopce dolů, až uvidíte po pravé straně supermarket Albert. Naproti němu po levé straně je pošta, nad kterou můžete zaparkovat. My jsme v budově pošty (pod poštou, za květinářstvím).