Sklad eshopu Filtryvody.cz

Jsme internetová prodejna, takže zboží posíláme. Nakoupit filtry nebo vyměnit vložku do Dionely je ale možné také přímo v brněnském skladu. Máte na to ale jen půl hodiny 10:30 - 11:00 každý pracovní den. (Než k nám vyrazíte, radši sem nakoukněte nebo si zavolejte 725 856 150, jestli nemáme nějakou změnu.) Připravte si, prosím, hotovost, ve skladu není možná platba kartou (bankomaty jsou 30 metrů daleko). I na sklad je lepší udělat objednávku (pro výměnu vložky do Dionely je to nutné).

Potřebujete poradit? Volejte 725 856 150 nebo pište na info@filtryvody.cz.

 

Kde nás najdete:

Brno - Kohoutovice, Libušina tř. 2, 623 00, mob. 725 856 150  viz mapy.cz

Sklad je v budově pošty a firmy REGO - v obchodní pasáži pod poštou za květinářstvím.

 

Jak se k nám dostanete

Autem od centra Brna přes Pisárky do Kohoutovic do kopce po trolejbusu. V Kohoutovicích zabočíte nad poštou doprava a zaparkujete. Sejdete pod poštu po schodech  do nákupní pasáže, za květinářství.

Autem od Nového Lískovce, od Bystrce, od Žebětína v Kohoutovicích jeďte po trolejbusových šraňkách Kohoutovicemi a z kopce dolů, zahněte vlevo nad poštu (REGO) a zaparkujte. Sejdete pod poštu po schodech  do nákupní pasáže, za květinářství.

Trolejbusem č. 37 z Mendlova náměstí, vystoupíte v Kohoutovicích na zastávce Stamicova (u pošty), sejdete po schůdkách pod poštou a jdete do nákupní pasáže skrz prodejnu květin.