O nás

Internetový obchod Filtryvody.cz a Filtrovani.cz je specialistou na vodní filtry a zařízení na úpravu pitné vody pro byty, rodinné domy, kanceláře a menší provozy. Sdružuje nabídku českých i zahraničních výrobců, na českém trhu je od roku 1999. 

Filtryvody.cz a Filtrovani.cz provozuje Mgr. Jana Konečná, sídlo: Glinkova 390/17, 623 00 Brno

IČ: 409 71 902, DIČ: CZ6262230821, číslo bankovního účtu: Reiffeisenbank: 2764737001/5500

Kontakty, poradenství

------------------------

Provozovatelka Mgr. Jana Konečná vypráví příběh eshopu: "V roce 1999 jsem koupila filtr do kuchyně Dionela FDN2 a hned jsem věděla, že ho chci také prodávat. Měla jsem tenkrát dvě malé děti, vzdělání "geoložka", kurzy na vedení účetnictví a titul "daňová poradkyně". Vydělávala jsem si jako účetní s kratším úvazkem. Můj první e-shop Filtrovani.cz mi naprogramoval patnáctiletý syn mé kamarádky a já mu za to řadu let dávala provizi z každého prodeje. V prvním roce jsem prodala dvě Dionely, ve druhém asi šest, naučila jsem se HTML a SEO a editaci i většinu úprav webu jsem začala dělat sama. (Také jsem založila web pro podnikatele a živnostníky Jak podnikat.cz.)

Obrat eshopu rostl pomalu, ale díky tomu, že to dlouho nebyl můj hlavní zdroj příjmů, tak mi to vůbec nevadilo. Postupně jsem rozšířila sortiment o Oasy, Diosy, Rainfreshe a Atlasy, za deset let se můj obrat dostal přes milion Kč za rok. Tím jsem se stala plátcem DPH a agenda narostla. Odešla jsem ze zaměstnání a stala se čistou OSVČ. Původní web přestal dostačovat úrovni trhu, tak jsem na nové doméně otevřela nový eshop Filtryvody.cz na aplikaci Shoptetu. Mohla jsem tak přidat jednoduše mnohem víc zboží, hlavně náhradních vložek a různých variant filtrů.

Eshop jsem na začátku provozovala doma, později jsem si pronajala místnost v domě, kde bydlím, za dalších pár let kancelář mimo své bydliště. Sklad jsem ještě 2krát přestěhovala, ale stále jsme v Kohoutovicích. Na pár hodin týdně zaměstnávám výpomoc, v současné době jsme v eshopu tři.

Náš e-shop získal během těch dvaceti let dobré jméno a odborníci na vodu vědí, že svým zákazníkům vždy dobře radíme. Posílají nám je hygienické stanice, vodárny i studnaři. Naším cílem není jen prodat filtry, ale hlavně dát zájemcům kvalitní informace, aby se mohli rozhodnout, co a kde nakoupit."