Doprava, poštovné

Doprava:

Zboží od nás dostanete rychle - zboží máme skladem a posíláme 2 x týdně. (Pokud nám výjimečně něco ve skladu dojde, spojíme se s vámi s dotazem, zda počkáte.)

Cena dopravy kopíruje ceny dopravců. U zásilek nad 3.500 Kč máte od nás dopravu zdarma (nevztahuje se na dopravu filtrační konvice Diona Max). Zdarma je také osobní odběr v brněnském skladu e-shopu.

Pozor na boxy - vejdou se do nich jen menší zásilky do 60x43x36 cm. Pro větší zásilku zvolte kurýra PPL a nebo pobočku Zásilkovny či Parcelshopu. 

Platba:

Zaplatit můžete buď předem nebo na dobírku. Cena dobírky závisí na podmínkách dopravců a platebních společností a kopíruje jejich ceníky. 

Zdarma je platba předem převodem z banky a hotovostní platba v brněnském skladu e-shopu.

U objednávek do 300 Kč neumožňujeme platbu na dobírku (tyto maličké objednávky si zákazník občas rozmyslí).

Pokud chcete znovu poslat zboží, které nebylo z nějakého důvodu doručeno nebo odebráno, udělejte novou objednávku a zvolte platbu předem bankovním převodem.

Na Slovensko:

Kromě Česka dopravujeme také na Slovensko, měnu EUR zvolte v pravém horním rohu webu. Na Slovensko prodáváme jen občanům. Pokud jde o podnikatele nebo firmy, tak jen neplátcům DPH.

Balení - náš příspěvek k trvalé udržitelnosti, ekologii:

Zásilky balíme do použitých kartonových krabic, které nám poskytuje obchůdek Kokoloniál (Zdravá výživa). Šetříme tak nejen vaše peněženky, ale také životní prostředí. To stejné se týká výplňových materiálů.