Filtr Atlas Hydra DUO RAH-RL na dešťovou vodu, s vypouštěcím ventilem

 
  • 1 z 3
 

Dvoustupňová filtrační sestava se zpětným proplachem a vypouštěcím ventilem u první vložky. Na vodu s větším množstvím mechanických nečistot, vložka RAH 90mcr, vložka RL 50mcr. Průtok až 2500 l/hod.

Dostupnost Skladem
Cena 2 089 Kč bez DPH
2 528 Kč    
Kategorie Filtry na dešťovou vodu
 

Dvoustupňový filtr obsahuje vložky na zákal. První člen 90mcr nerez vložka a vypouštěcí ventil, druhý člen 50mcr umyvatelná vložka.  

První filtr má vypouštěcí ventil - vložku RAH 90mcr lze propláchnout bez otevření nádoby zpětným proplachem. Následuje umyvatelná sítovaná vložka RL 50mcr. 

Filtr se dává za vodárnu, za tlakovou nádobu. Výška x šířka x hloubka: 390x228x107 mm.

Závit G1”, voda max 45°C, tlak max 0,87 MPa, maximální průtok 2500 litrů/hod, velikost senior. V balení přiložen klíč na uvolnění hlavy a držák.

Vyčištění kartuše RAH v první nádobě se provádí otevřením vypouštěcího ventilu v dolní části filtru. Tím dojde k poklesu tlaku, stlačení kartuše na dno, a tím ke změně směru průtoku vody. Protiproud odstraní veškeré nečistoty usazené na vnější straně kartuše, ty následně odtečou výpustí. K obnovení původní činnosti dojde otočením vypouštěcího kohoutu do základní polohy. 

Filtr neovlivňuje vodu chemicky ani bakteriologicky. Materiály jsou zdravotně nezávadné.