Zboží zasíláme každý pracovní den, podle ceny a dopravce, kterého zvolíte, můžete mít dopravu částečně nebo zcela zdarma. Fungujeme i na konci roku, mezi Vánoci a Silvestrem.

Filtr Atlas Hydra DUO RAH-RL na zákal

 
 

Dvoustupňová filtrační sestava s vypouštěcím ventilem s filtry na zákal, klíč, držák. První člen s vypouštěcím ventilem.

Dostupnost Skladem
Cena 2 106 Kč bez DPH
2 548 Kč    
Značka Atlas
Kategorie Filtry na dešťovou vodu
 

Dvoustupňový filtr obsahuje vložky na zákal. První člen 90mcr nerez vložka a vypouštěcí ventil, druhý člen 50mcr umyvatelná vložka.  

První filtr má vypouštěcí ventil - vložku RAH 90mcr lze propláchnout bez otevření nádoby zpětným proplachem. Následuje umyvatelná sítovaná vložka RL 50mcr. 

Závit G1”, voda max 45°C, tlak max 0,87 MPa, maximální průtok 2500 litrů/hod, velikost senior. V balení přiložen klíč na uvolnění hlavy a držák.

Vyčištění kartuše RAH v první nádobě se provádí otevřením vypouštěcího ventilu v dolní části filtru. Tím dojde k poklesu tlaku, stlačení kartuše na dno, a tím ke změně směru průtoku vody. Protiproud odstraní veškeré nečistoty usazené na vnější straně kartuše, ty následně odtečou výpustí. K obnovení původní činnosti dojde otočením vypouštěcího kohoutu do základní polohy. 

Filtr neovlivňuje vodu chemicky ani bakteriologicky. Materiály jsou zdravotně nezávadné.