Zboží zasíláme každý pracovní den, podle ceny a dopravce, kterého zvolíte, můžete mít dopravu částečně nebo zcela zdarma. Fungujeme i na konci roku, mezi Vánoci a Silvestrem.

Filtr Atlas Hydra RAH s vypouštěcím ventilem 90mcr, i před vodárnu

 
 

Filtr Hydra se zpětným proplachem, nerez vložka RAH na zákal 90 mikronů, klíč, držák. Filtr může být i i před vodárnu (do tlaku 0,87 MPa).

Dostupnost Skladem
Cena 1 478 Kč bez DPH
1 788 Kč    
Značka Atlas
Kategorie Filtry, filtrační sestavy, filtrační nádoby
 

Filtr Atlas se zpětným proplachem, s vypouštěcím ventilem a 90 mikronovou vložkou RAH. Závit G1”, typ DP, pro vodu do 45°C, tlak max 0,87 MPa, průtok 6000 l/hod. Přiložen držák, klíč k povolení hlavy, manometry na vstup a výstup, vypouštěcí ventil. 

Filtr je vhodný na hlavní přívod vody za vodárnu nebo i před vodárnu (do tlaku 0,87 MPa).

Filtr umožňuje snadné čištění filtrační patrony pouhým otočením kohoutu na spodní části filtru. Dojde tak k poklesu tlaku, stlačení kartuše na dno, a tím ke změně směru průtoku vody. Protiproud odstraní veškeré nečistoty usazené na vnější straně kartuše, a ty následně odtečou výpustí. K obnovení původní činnosti dojde otočením vypouštěcího kohoutu do základní polohy. Nečistoty můžeme vypustit do nádoby nebo nasadíme na spodní část filtru hadici, kterou špína odejde přímo do odpadu.