Filtr Atlas Hydra TRIO RAH, FA, CB-EC CTO na zákal s aktivním uhlím, vypouštěcí ventil

ZDARMAZDARMA
hydra trio rah fa cto
3 796 Kč 3 137 Kč bez DPH
Skladem

Třístupňový filtr na vodu na zákal s nerezovou vložkou a s aktivním uhlím. První člen s vypouštěcím ventilem. Maximální průtok sestavou je 230 l/hod. Vhodné na filtraci dešťové vody (často se označuje jako Rainmaster.)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Třístupňový filtr na zákal, průtok max 230 l/hod. První člen má vypouštěcí ventil a nerezovou sítovanou vložku RAH 90mcr lze propláchnout bez otevření nádoby zpětným proplachem. Následuje nasákavá vložka FA25 (25mcr) a uhlíkový blok CTO (10mcr). Přípojný závit G1". Teplota vody max 45°C, tlak max 0,87 MPa.

Rozměry sestavy: šířka 34 cm, výška 32 cm + 2,5 cm na držák + cca 7 cm na vypouštěcí ventil (pokud použijete na odtok hadici, tak jen + 5 cm).

Do sestavy pasují všechny typy vložek Atlas velikosti senior. Do prvního členu s vypouštěcím ventilem pasuje kromě vložky RAH také vložka RSH a RLH.

V balení je filtrační nádoba troj, vložky RAH, FA25 SX, CB-EC CTO SX, klíč, držák - troj, vypouštěcí ventil s nástavci na vypouštění do trubky nebo do hadice. 

Vyčištění kartuše RAH v první nádobě se provádí otevřením vypouštěcího ventilu v dolní části filtru. Tím dojde k poklesu tlaku, stlačení kartuše na dno, a tím ke změně směru průtoku vody. Protiproud odstraní veškeré nečistoty usazené na vnější straně kartuše, ty následně odtečou výpustí. K obnovení původní činnosti dojde otočením vypouštěcího kohoutu do základní polohy. 

Filtr neovlivňuje vodu chemicky ani bakteriologicky. Materiály jsou zdravotně nezávadné.