Filtr Hydra trio RAH-RL-LA na mechanické nečistoty, aktivní uhlí, vypouštěcí ventil

3 958 Kč 3 271 Kč bez DPH
Skladem

Třístupňová filtrační sestava s vypouštěcím ventilem s filtry na zákal a aktivním uhlím, klíč, držák. Průtok maximálně 400 l/hod, 6,6 l/min.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Třístupňové zařízení obsahuje dvě vložky na zákal a vložku s aktivním uhlím. První filtr má vypouštěcí ventil - vložku RAH 90mcr lze propláchnout bez otevření nádoby zpětným proplachem. Následuje umyvatelná sítovaná vložka RL 50mcr. Poslední je uhlíková vložka LA. Umisťuje se až za vodárnu, je třeba počítat se sníženým průtokem kvůli uhlíkové vložce (maximálně 6,6 l/min). 

Rozměry V x Š x H: 390 mm x 336 mm x 107 mm

Závit G1”, voda max 45°C, tlak max 0,87 MPa, maximální průtok 400 litrů/hod, 6,6 l/min. Velikost senior. V balení přiložen klíč na uvolnění hlavy a držák. 

Vyčištění kartuše RAH v první nádobě se provádí otevřením vypouštěcího ventilu v dolní části filtru. Tím dojde k poklesu tlaku, stlačení kartuše na dno, a tím ke změně směru průtoku vody. Protiproud odstraní veškeré nečistoty usazené na vnější straně kartuše, ty následně odtečou výpustí. K obnovení původní činnosti dojde otočením vypouštěcího kohoutu do základní polohy. 

Filtr neovlivňuje vodu chemicky ani bakteriologicky. Materiály jsou zdravotně nezávadné.