Filtr Hydra RSH s vložkou na zákal 50mcr, s vypouštěcím ventilem

 
 
  • 1 z 2

Filtr na mechanické nečistoty se zpětným proplachem a vypouštěcím ventilem pro snadnou údržbu, skládaná vložka RSH. Průtok až 6000 l/hod. 

Dostupnost Skladem
Cena 1 434 Kč bez DPH
1 735 Kč    
Značka Atlas filtri
Kategorie Vodní filtry
 

Filtr Atlas se zpětným proplachem, s vypouštěcím ventilem a 50 mikronovou vložkou RSH. Závit G1”, typ DP, pro vodu do 45°C, tlak max 0,87 MPa, průtok 6000 l/hod. Přiložen držák a klíč k povolení hlavy. Označení: HYDRA 1 RSH 50 mcr Self-Cleaning Filter.

Rozměry: šířka 12 cm, výška 32 cm + 2,5 cm na držák + cca 7 cm na vypouštěcí ventil (pokud použijete na odtok hadici, tak jen + 5 cm). Velikost vložek je senior. Přípojný závit G 1". 

Odstraňuje kaly, písek, rez a jiné jemné mechanické nečistoty. Filtr umožňuje snadné čištění filtrační patrony pouhým otočením kohoutu na spodní části filtru. Dojde tak k poklesu tlaku, stlačení kartuše na dno, a tím ke změně směru průtoku vody. Protiproud odstraní veškeré nečistoty usazené na vnější straně kartuše, a ty následně odtečou výpustí. K obnovení původní činnosti dojde otočením vypouštěcího kohoutu do základní polohy. Nečistoty můžeme vypustit do nádoby nebo nasadíme na spodní část filtru hadici, kterou špína odejde přímo do odpadu. 

Filtr se dává za vodárnu, často ale i před vodárnu.